Ani tento megahit let minulých v dnešním vysílání nesmí chybět. My ho z Rádia Merci a ŽENA-IN.cz posíláme všem zamilovaným společně se čtenářkami Secret, Haluškou a Evickou...

Dnes už jsme tu jednou Vašoa Patejdla měli. Jeho kolega ze skupiny Elán se k němu přidává a prozrazuje, že nevie byt sám...


Krásného Valentýna přeju všem kdo si to zaslouží a kdo o to stojí. Valentýn není jen svátek zamilovaných...
Secret


Tridsiaty kamienok do mozaiky spoločného žita tento rok prikladám, si moje šťastie, som neskonale vďačná osudu, že práve teba mám.
Haluška

Pro meho muze

Chtela bych Ti toho tolik říct,ale kde začít. Otevřu tedy sve srdce a do hlavy mi proudí toky myšlenek. Díky Tobě v me duši opět sviti sluníčko a to se odrazi i v mých očích,ktere jsou protkany plaminky štěstí. Díky Tvé lasce jsem znovu zacala věřit na pohádky: ,,A zili spolu šťastné az do smrti\“. Díky za obrovske gejzíry lásky vyzařující z Tvého srdce,ktere mne celou naplnily az po okraj. Díky za to,ze naše zivoty se spojily a na nebi nám zacala jasne zářit naše společná hvězda
Miluji Té, lásko,
Evicka

Pozn. red.: Příspěvky neprošly jazykovou korekturou.

Téma dne 14. února 2012: Valenýnské rádio

Pošlete dnes zamilované přáníčko a vyhrajte dva balíčky Merci v hodnotě 500 korun!

Přáníčka pro své partnery posílejte z adresy www.merciradio.cz, kde najdete návodnou šablonu pro jejich odesílání. Přáníčka ale neposílejte přímo vašemu miláčkovi, ale na náš redakční e-mail (viz níže). Do přáníčka nezapomeňte napsat, komu a za co píseň posíláte, a také svůj nick v magazínu ŽENA-IN.cz.

Z přáníček, které k nám do redakce během dneška (14.2.2012) přijdou do 16.00 hodin, vylosuji dvě čtenářky, které odměním výše zmíněným dárkem.

Nejkrásnější a nejoriginálnější přáníčka budu také uveřejňovat jako novinky v magazínu a k nim přikládat pěkné zamilované písničky dle redakčního výběru.

  • www.merciradio.cz
    (Pozor z této adresy neposílejte do redakce písničky, ale jen přáníčka. Písnička by nepřišla během dnešního dne, proto ji pro vás tentokrát vybere redakce. To ale neznamená, že nemůžete ze stejné adresy posílat písničky na jiný den svému miláčkovi i nadále na jeho e-mail.)
  • Redakční e-mail (vykopírujte si): Redakce@zena-in.cz

Merci

Reklama