Muzikálová hvězda Josef Vojtek (43) výrazně zhubl. Ze zdatného rockera je nyní téměř křehký zpěvák. Že by na vůdčí osobnost skupiny Kabát přece jen dolehly starosti s rozvodem? Pepa to popírá.

Já jsem si totiž nedávno zlomil žebro," svěřuje se rocker, který má syna Pepu z prvního manželství, Valentýnku ze vztahu se Sabinou Laurinovou a Matýska se svou další ženou Libuškou. S Libuškou se nedávno rozvedl, protože si namluvil její nejlepší kamarádku Jovanku.

A když jsem se tak pochroumal, nemohl jsem pořádně jíst a začal jsem hubnout," vysvětluje Vojtek. Ovšem nechce přiznat, jak se to stalo. Byla to taková chlapská záležitost, upadl jsem," říká a nepotvrzuje fámy, že to byl přímo alkoholický pád.

Pak jsem zhubl o čtyři kila a zdálo se mi, že je to dobře a že bych mohl hubnout dál, tak se teď držím a nejím tolik," pokračuje.

Po starostech s rozvodem se Pepa Vojtek nyní raduje z pracovního úspěchu. Skupina Kabát získala Českého slavíka v kategorii hudebních skupin.

Potěšilo mě, že fanoušci na Kabát nezapomněli a dali nám hlasy, i když jsme nevydali za poslední dva roky nic nového. Doba není pro firmy finančně příznivá, proto si toho tak vážím, že lidé chodí na naše koncerty, i když jsme jim nenabídli nové CD," zakončuje Josef Vojtek.

 

 

Reklama