Její veličenstvo královna Rania Al-Abdullah, manželka jordánského krále Abdalláha II., se narodila v Kuvajtu palestinským rodičům a už od malička milovala módu. Přestože toužila být návrhářkou, osud to zařídil jinak. Než potkala svého manžela, pracovala v bankovnictví a poté v oblasti informačních technologií ve společnosti Apple Computers v Ammánu. Dnes je královnou Jordánu. Je však vidět, že cit pro módu rozhodně má, a proto se v očích mnoha žen po celém světě stala módní ikonou. Perfektně dokáže zkombinovat jednotlivé kousky a vždy vypadá perfektně.

Ve své zemi Rania propaguje evropský styl života a oblékání. Nebojí se nosit odvážnější modely nebo zařadit do svého outfitu sportovní kousky. Jeansy ani tenisky jí rozhodně nejsou cizí. Odmítá nosit šátek na hlavě a hrdě dává na obdiv své křivky.

Tajemstvím jejího stylu je zvýraznění ženských křivek. Každý kousek oděvu nosí tak, aby zvýraznila pas. Často k tomu využívá šátky, pásky, sukně do pasu, spony nebo dnes velmi populární ledvinky. Podtrhne tím ženskou siluetu.

Foto: Profimedia

Reklama