Jaký trapas se stal při sexování čtenářce Almince? No, přečtěte si to samy. Osobně jsem se pobavil hlavně při čtení o její kamarádce, protože moje kolegyně Eva, se kterou sedím v kanceláři, je přesně ten typ, který by partnera nastrojeného za ženu určitě chtěl...


Dobrý den, zdravím Vás milá redakce i milé ženy-in!

K tomuto tématu osobně nic nemám, já i manžel máme rádi spíše klasiku, při které myslím výhradně na svého muže a doufám, že i on na mě (a kdyby ne, tak by mi to asi moc nevadilo, kdyby to nebyla moje nejlepší kamarádka)... ale i u té klasiky se může stát docela zajímavý trapas...

Spala jsem, ale můj miláček ke mě asi ve dvě v noci přišel a dával svými dlaněmi najevo, že se mu spát rozhodně nechce a že by se do TOHO rád pustil.

Byla jsem unavená a navíc se mi zdálo o jeho nejlepším kamarádovi - Zbyňkovi. Manžel ale svou spodní částí tak dorážel, že jsem se nakonec neubránila a chce nechce jsme se do TOHO pustili. Překvapivě jsem ale u našeho divokého sexu vykřikla: „Jóóó, Zbyňku, zaraž ho tam!"

Manžel se na mě podezřívavě podíval a uprostřed vyznávání naší lásky odešel a práskl dveřmi. Aspoň týden, se se mnou nebavil a nevyžadoval TO.

Po čase jsem mu vysvětlila, že se mi zdálo o Zbyňkovi (=z televize) normální sen a jak jsem byla ještě rozespalá, tak jsem to tak vykřikla. Manžel mi odpustil a byl rád, že se mi nezdálo o jeho kamarádovi, o kterém se mi pochopitelně zdálo, ale byl to jen normální sen.

Dnes ho radši nepustím ani na počítač, aby si to náhodou nepřečetl, to by mi bylo moc líto. :-( Chtěla jsem jen, aby z toho nebyl zklamaný, tak jsem mu musela lhát.

Jak píšu, s manželem jsme spíš na klasiku, ale moje kamarádka má velmi zvláštní praktiku v sexu - „docela" úchylnou. A jakou? Vždy když to její muž chce „dělat",tak ho donutí obléct se jako ŽENA!!!

To znamená, že si musí dát sukni, či šaty, triko, prostě holčičí oblečení, ale hlavně si musí vycpat PRSA. A kdyby měl dlouhé vlasy (něco jako ty, Kubo :-) ), tak by vyžadovala i dva copánky nebo culíky! A abych nezapomněla, musí být i namalovaný! Takže u TOHO nejen, že myslí na ženu, ale dokonce ji i před sebou vidí.

To je podle mého úchylka docela silného kalibru. Ale jejímu manželovi to nevadí a ochotně se u každého intimního styku trpělivě převléká.

Ze začátku jsem jí nevěřila, ale jednou jsem jí překvapila svou návštěvou, o které neměla ani páru. Dlouho nikdo neotvíral a najednou mi otevřela kámoška celá udýchaná, ať jdu dál. Šla jsem tedy dovnitř, a co nevidím! U pračky stojí její muž oblečený jako žena a vyndává si vycpávky, kterými si vycpává horní část těla.

Od té doby jí věřím, ale tuto úchylku považuji za dost silnou.

Zdraví,
Alminka

Pozn. red.: Neprošlo jazykovou korekturou.

Téma dne: Při sexu myslím na...

Svěřte mi dnes své sexuální fantazie! Je to anonymní, tak se nestyďte. Zajímá mě...

  • Co byste dělali, kdybyste zjistili, že váš partner myslí při sexu na někoho jiného?
  • Stal se vám někdy nějaký trapas při sexu - řekli jste partnerovi jménem člověka, na kterého jste v tu chvíli mysleli?
  • Odsuzujete sexuální představy o někom jiném než o partnerovi? Napište mi proč?
  • Máte s myšlením na někoho jiného při sexu špatné zkušenosti, nebo kladné? Podvedl vás třeba partner?
  • Mluvíte o svých sexuálních fantaziích otevřeně - říkáte si, na koho v posteli myslíte?
  • Posílejte i fotky známých osobností, na které občas při sexu myslíte a s krátkým popisem toho, co se vám na nich tak líbí!

Redakční e-mail se nezměnil: redakce@zena-in.cz

!!! NEJPIKANTNĚJŠÍ HISTORKU OCENÍM DESETI BALÍČKY KONDOMŮ !!!

Reklama