Oblíbený herec Johnny Depp (44) si nadevše cení svého klidu a soukromí. Spolu se svou životní partnerkou Vanessou Paradisovou proto před lety vyměnili bláznivý život v Hollywoodu za poklidný život ve francouzské Provance, kde mají klid od novinářů i fanoušků. Vůbec nejlépe jim je však na překrásném tropickém ostrově v Karibiku (60 mil jižně od Nassau), který koupili za 3,6 milionů dolarů, aby si odpočinuli od slávy, mediálních tlaků a štvanic paparazziů.

Pohádkový ostrov, který romanticky pojmenovali "Polibte nám všichni prdel", nyní nabídli k užívání své kolegyni, herečce Lindsay Lohanové (21), která se posledních několik měsíců potýká nejen s psychickými problémy, ale i se závislostí na alkoholu, rodinnými problémy a sílícímu tlaku médií.
"Bylo nám Lindsay líto, že je na všechno tak sama a že se v tom pořád plácá," nechal se slyšet herec během předávání cen MTV Movie Awards, kde jí nabídl ostrov jako dočasný azyl.
"Řekl jsem jí, že kdykoli bude chtít, může se přede všemi skrýt na našem ostrově a uspořádat si tam život i myšlenky," prozradil Deep. Sám si myslí, že pokud by Lindsay nepodal pomocnou ruku, mohla by skončit na psychiatrii.
Reklama