profimedia-0371888794.jpg

Foto: Profimedia

„S velmi těžkým srdcem vás musím informovat o tom, že moje krásná žena Kelly prohrála dvouletou bitvu s rakovinou prsu. Bojovala odvážně s láskou a podporou mnoha lidí. Moje rodina i já budeme navždy vděční všem lékařům a sestrám v MD Anderson Cancer Center, všem lékařským centrům, které nám pomáhaly, stejně jako mnoha přátelům a blízkým, kteří byli celý čas po jejím boku. Na Kellyinu lásku a život budeme navždy vzpomínat,“ napsal John Travolta na svém Facebooku.
 
„Nějaký čas si teď dám pauzu, abych tu byl pro své děti, které ztratily matku, takže mi předem odpusťte, pokud o nás nějakou dobu neslyšíte,“ dodal herec, který má s Kelly dceru Ellu a syna Benjamina. Jejich třetí dítě, syn Jett, zemřel v roce 2009 během dovolené na Bahamách. Údajně na epileptický záchvat. Bylo mu 16 let.
 
Kelly Preston se narodila v roce 1962 na Havaji. Následně žila v Austrálii, kde ji objevil módní fotograf a Kelly dostala několik rolí v reklamách. Následně se začala objevovat ve filmech. Větší roli pak dostala v romantické komedii Darebák. Objevila se také ve filmech Dvojčata, Od soumraku k úsvitu, Není co ztratit nebo Co ta holka chce. S Johnem Travoltou se seznámila v roce 1987 při natáčení filmu The Expats. Za čtyři roky poté se vzali.

Reklama