travoltaJste boubelka a bojujete s nadbytečnými kilogramy? Zkuste se svou váhou nestresovat stejně jako bývalý americký sexsymbol John Travolta.

Herec John Travolta v posledních měsících extrémně přibral na váze. Kdysi byl štíhlý a svalnatý muž, který své fanynky přiváděl do transu svůdným tancem, nyní se chlubí dobrými 25 kilogramy nadváhy. A navíc si z toho nic nedělá.

Podle serveru iDnes.cz jste mohli božského Johna potkat minulý týden v laciném fastfoodu v Miami na Floridě, jak se cpe obřím cheesburgerem a dvojitou porcí hranolek. „Opravdu vypadá, jako by procházel nějakou krizí středního věku. Ale evidentně to neřeší, protože toho jídla snědl hromadu,“ uvedl očitý svědek.

I když se Travolta kulatil průběžně už mnoho let, poslední dramatický skok v nárůstu špíčků má pravděpodobně na svědomí jeho špatný psychický stav. Travolta totiž právě prochází těžkým obdobím, během kterého se musel vyrovnat se smrtí svého syna Jetta. Šestnáctiletý chlapec zemřel začátkem ledna během rodinné dovolené na Bahamách. Příčinou tragické události byl blíže neupřesněný záchvat, po němž se hocha nepodařilo oživit.

Jett byl Johnovým nejstarším dítětem a podle rodinného právníka trpěl záchvaty už dříve. Média spekulovala, že Jett byl autista, ale Travolta to stále popíral. Pětapadesátiletý herec má se svou manželkou Kelly Prestonovou ještě dceru Ellu Blue, která se narodila v roce 2000.

Reklama