Stále posloucháte rádio ŽENA-IN.cz. Je čtyřiadvacátého a my tu máme vánoční téma plné písniček. Následující dva songy zaslala posluchačka Lidicka a připojila i krásné přání...

Vánoce a sníh, to je téma, o které dnes běží. V rádiu ŽENA-IN.cz dnes hrajeme vánoční písničky na přání. Ty dvě následující zaslala čtenářka Lidicka...


Milá redakce i čtenáři/ky ženy-in,
k Vašemu dnešnímu vánočnímu tématu se připojuji i já. Přeji všem (sice předčasně) hezké, ničím nerušené Vánoce, pohodu v kruhu nejbližších, hodně dárečků, zkrátka pohodové, krásné, bílé Vánoce. Taky si dovoluji popřát k Vánocům všem jen to nejlepší i moji rodině, hlavně dceři, která by měla začátkem roku 2012 porodit své první děťátko - možno to bude pod stromeček.Tak hlavně ať jsou oba zdraví.
Za nejhezčí Vánoční píseň považuji Tichou noc, ale tu pošle asi hodně čtenářek. Proto jsem se rozhodla - trochu netradičně zaslat Vánoční píseň od Johna Lennona a Bing Crosbyho. (Doufám, že se Vám podaří je otevřít a bude možné je zveřejnit).

Lidicka

A teď Bing Crosby

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 24. 8. 2011: Vánoční písničky na přání!

Rádio ŽENA-IN.cz vám dnes hraje na přání!

Pošlete svým známým a přátelům, svému milému či třeba rodičům nebo dětem vánoční písničku. Popřejte jim plno lásky, štěstí a spokojenosti známou melodií!

Jak na to? Zašlete mi na redakční e-mailovou adresu (viz níže) odkaz na video, uložené na serveru YOUtube, a k němu krátký vánoční vzkaz - komu písničku posíláte a co pěkného na Štědrý den přejete.

Za svůj příspěvek můžete získat malý vánoční dárek:exkluzivní Tchibo konvici na výrobu mléčné pěny, abyste si mohla sama doma vyrobit kávu late jako od profesionála!

 

konvice

Reklama