Pokud věříte, že blahodárné výtažky z jogurtu jsou součástí tajného elixíru mládí, pak dobře děláte! Výtažky z rostlin nebo přírodní účinky mléčných proteinů jsou velmi dobře známé a jejich využití v kosmetice sahá do dávné historie krásy, kosmetiky a lidového léčitelství. Značka Fa proto využila bohaté zkušenosti a vytvořila řadu pro péči o tělo s obsahem jogurtových extraktů.

 

Fa Jogurt nyní nabízí kompletní řadu výrobků pro péči o tělo. Nové složení obsahuje o 50 % více jogurtových proteinů. Udržuje přirozenou rovnováhu pokožky a chrání ji před vysoušením

 

Jaké kosmetické výrobky pro péči o pokožku najdete v portfoliu Fa Jogurt?

 

Fa Jogurt – krémová pěna do koupele

Hýčká pokožku a chrání ji před vysoušením. (Můžete si vybrat ze tří variant: Meruňka a Mandle, Aloe Vera, Vanilka a Med)

 

Fa Jogurt – krémový sprchový gel

Spojuje jemnou péči a příjemnou svěžest. (Můžete si vybrat z pěti variant: Sensitive, Meruňka a Mandle, Vanilka a Med, Aloe Vera, Kokos)

 

Fa Jogurt – krémové tuhé a tekuté mýdlo

Jemně pečují o ruce a šetrně je myjí, aniž by pokožku rukou vysušovaly.

(Tekuté mýdlo je ve variantách Aloe Vera, Vanilka a Med, Sensitive a tuhá mýdla Aloe Vera, Vanilka a Med , Sensitive a Kokos)

 

Fa Jogurt SENSITIVE  speciální výrobky pro citlivou pokožku

 

Krémový sprchový gel

Je speciálně vyvinutý pro citlivou pokožku, přináší pocit jemné a pružné pokožky. Gel je obohacený o jogurtové proteiny, udržuje přirozenou rovnováhu pokožky a chrání ji před vysoušením.

 

Tuhé a tekuté mýdlo

Speciálně vyvinuto pro citlivou pokožku, je obohaceno o jogurtové proteiny. Jemně pečuje o pokožku a šetrně ji čistí. Má jemnou vůní.

 

Více o kosmetice Fa najdete na www.svezest-fa.cz

 

Také máte rádi přípravky, které obsahují jogurt?

Reklama