bomton

Nabídka relaxačních masáží Bomton Centra krásy - spa&wellness se rozšířila o další speciální masáž, při které se využívá netradiční ingredience. Pokud chcete dopřát vaší pokožce něco výjimečného a přitom potěšit i vaše smysly, dopřejte si pravé gurmánské potěšení v podobě blahodárné masáže a zábalu z jogurtu.

Jogurt, jak je obecně známo, vzniká procesem zakysání díky činnosti jogurtových kultur. Obsahuje složky, které jsou nezbytné pro zdraví celého našeho organismu a zejména pro správné trávení. Vitamíny, minerály, mléčné cukry a stopové prvky, které obsahuje, však mají velmi příznivý a pozitivní vliv na naši pokožku. Jogurt má na pokožku dva základní účinky - hydratuje a částečně vyhlazuje a také má schopnost lehce pomoci při hojení drobných ran. Jogurtová masáž je velmi vhodná pro suchou a citlivou pokožku, a v letním období je přímo ideální jako regenerace po slunění.

V kombinaci s dalšími složkami má jogurt výrazně vyživující schopnosti. Proto se pro masáž do jogurtu přidávají různé ingredience, jako např. káva, kokos, ovesné vločky. Tyto přísady jsou při masírování velmi příjemné a pokožce prospěšné. Umožňují odstranění odumřelých buněk a pokožka tak může lépe vstřebávat jogurt, který se do ní zcela vsakuje. Jogurt lze také míchat pouze s ovocem. Tato kombinace je ideální pro velmi citlivou pokožku nebo pokožku podrážděnou sluncem. Do jogurtu lze přidat např. grapefruit, banán (vynikající pro velmi suchou pokožku), avokádo i med, který má detoxikační a dezinfekční účinky a uvolňuje zablokovanou cirkulaci krve.

bomtonJogurtová masáž detoxikuje, vyživuje a regeneruje pokožku celého těla. Kůži se navrací pevnost a pružnost, je jemná a vláčná. Provádí se masáž celého těla (na přání klientky včetně masáže prsou). Po masáži následuje 15 až 20 minutový zábal, při kterém klient relaxuje, zbavuje se stresu a pokožka může dále regenerovat. Celková doba procedury je 1 ¾ - 2 hodiny. Cena celkového ošetření je 1650Kč.

Jogurtovou masáž můžete vyzkoušet ve studiu: Bomton Centrum krásy-spa&wellness, Václavské nám. 43, Praha 1, tel. 224 235 609, 773 102 108.

Více inspirace najdete na stránkách www.bomton.cz

Reklama