O tom, jak má vypadat správně sestavený zdravý jídelníček má většina z nás představu. Ovšem s jeho dodržováním to mnohdy bývá kámen úrazu. Někdo zapomíná pravidelně konzumovat zeleninu, jiný si potrpí na tučná masa, zkrátka každý z nás má jiné chutě.

Přesto bychom se v zájmu vlastního zdraví měli snažit, aby naše tělo dostávalo ty správné živiny. Proto, abychom si udrželi dlouhé zdraví a vitalitu.

Neměli bychom zapomínat ani na mléčné výrobky, které se těší velké oblibě. Pokud někomu nevyhovuje mléko, určitě si rád dá voňavý sýr či tvaroh. Kromě sýrů, tvarohů, pudingů atd., by na našem denním jídelníčku měli mít své místo i jogurty. Mají totiž dobrý vliv na naše zažívání a dodávají tělu potřebné vitamíny a stavební prvky.

Máme pro vás tip na skutečně lahodné a skvělé jogurty, které vás nadchnou svou vynikající chutí, ale v současných teplých dnech i osvěží.

Pokud jste ještě nevyzkoušeli nový smetanový jogurt Maestro de Luxe od Meggle, tak to honem napravte, protože skutečně stojí za to. Kelímek plný lahodného a skvělého jogurtu vás určitě nezklame. A chutě těchto jogurtů jsou také velmi příjemné. Jahoda, jablečný závin, čokoláda, stracciatella.

Nebojte se tuků a kalorií!

Všechny jogurty Maestro de Luxe mají využitelnou energii ve 100 g 590 kJ/144 kcal, obsahu tuku 8,1 g, bílkovin 2,5 g a sacharidů 14,5 g. Jsou složeny ze smetany a živé jogurtové kultury. Ovocná nebo čokoládová složka tvoří 15 % obsahu každého kelímku.

Přejeme vám dobrou chuť.

Pro více informací klikněte na www.meggle.cz

Reklama