649eb6eb5971dobrazek.png
Foto: somethingsometimes.cz

Cvičící program si vzaly na starosti ty nejpovolanější - Zuzka Klingrová, dlouholetá trenérka jógy, autorka mnoha knih o józe a zakladatelka Yoga Lounge, a Klára Pokorná, lektorka jógy, která organizuje jóga akce na zajímavých místech a zakladatelky online platformy Yoga Gang. Akce ze zúčastnilo 200 nadšenců, kteří si to společně s ROSSMANN pořádně užili :)

649eb70210fc4obrazek.png
649eb71aee541obrazek.png
Foto: somethingsometimes.cz

Představte si, že ROSSMANN udělal nedávno průzkum, ze kterého vyplynulo, že i přes velký zájem o jógu celá třetina dotázaných (34 %) neví, jak by měla s tímto druhem cvičení začít a 28 % dotázaných řeklo, že nemají s kým cvičit. Třeba přesně pro takové lidi jsou hromadné akce skvělou záležitostí. Vezmete kamarádku, splynete s davem, necháte se vést trenérkou a ještě uděláte něco pro sebe i pro dobrou věc. Já tohle mohu doporučit, sama jsem si to dost užila, byť jsem se u cvičení pěkně zapotila.

649eb74a5a7e3blobid0.png649eb75bd3a11obrazek.png
Foto: somethingsometimes.cz

Kromě meditace a jógy jsme si mohli dát i zdravé ROSSMANN smoothie, zahrát si na výherním ROSSMANN automatu a na závěr jsme dostali skleničku sektu na oslavu dnešního úžasného a zároveň nejdelšího dne v roce.

649eb7781514bobrazek.png
Foto: somethingsometimes.cz

Výtěžek ze vstupného bude věnován neziskovému projektu Fandi mámám, který materiálně podporuje maminky samoživitelky.

A kdo jste tuto akci nestihl, nevadí, mám pro vás tip!
ROSSMANN totiž rozjíždí jógu dlouhodobě, chce díky tomu povznést péči o sebe na vyšší úroveň a zaměřit se nejen na vnější, ale i vnitřní krásu, a tím vlastně ještě více podtrhnout slogan A život je krásnější. Takže buďto koukněte na speciální web cvictejogu.cz, kde se dozvíte nejen spousta jóga rad, ale i tipy týkající se zdravého životního stylu. Anebo si rovnou stáhněte appku, díky které můžete s videi od Zuzky Klingrové začít s jógou klidně v pohodlí domova, případně pokračovat ve svých už rozjetých trénincích.

Celý článek najdete na Adriany blogu ZDE

Stáhněte si aplikaci!
647f491bcb3c2cvicte-s-nami-v-aplikaci.png

Reklama