Joey z Přátel se o víkendu oženil. Matt Le Blanc si na havajském ostrově Kauai  vzal svou dlouholetou přítelkyni Melissu McKnightovou. Ta pracuje jako finanční analytička a s "Joeym" už chodí bezmála čtyři a půl roku.

Svatba byla opravdu velkolepá. Pár si na romantickém ostrově pronajal luxusní vilový areál s výhledem na oceán. Kromě bohaté hostiny a koncertu si hosté mohli užít spoustu netradičních svatebních soutěží; mezi nimi například turnaj v surfování. Na svatbě samozřejmě nechyběly všechny hvězdy seriálu Přátelé. Novomanželé na ostrově zůstanou ještě týden, aby si udělali líbánky.

Bude "Joey" alias Matt své ženě věrný? Nejspíš ano. Když se v Přátelích v jedné sérii jeho postava zamilovala do Rachel (hraje ji Jennifer Aniston), Mattovi to příliš nevonělo. "Stojí mě hodně přemáhání hrát zamilovaného Joyeho. Navíc si myslím, že Rachel patří k Rossovi. Nevím, proč se scénáristé rozhodli udělat s Joeyho zamilovaného blázna," řekl.

Matt se teď může naplno věnovat rodinnému životu. Není žádným tajemstvím, že populární televizní seriál končí a už se jen dotáčí poslední série. Podle toho, co Matt říkal před rokem, už ho hraní stejně moc nebavilo. "Mám pocit, že postava Joeyeho je už trochu vyčpělá a v seriálu je spíše do počtu. Ostatní postavy se vyvíjejí, vdávají, žení, stárnou, jenom Joey je pořád stejně bláznivý," řekl v jedné internetové diskuzi loni v dubnu. Zároveň je mu však líto, že seriál se chýlí ke konci. "Strávil jsem natáčením Přátel několik let života. Ale i ty nejlepší věci jednou skončí," dodal.  

Reklama