Děkuji za krásný vzpomínkový příspěvek. Čtenářka s nickem KUTY měla ve svém životě tolik pejsků, že by to vydalo na docela slušnou smečku.

Krásný den moji rodiče jsou velcí milovnící psů a proto u nás v rodině vždy nějaký hafan byl. Měli jsme jich tolik, že si na všechny snad ani nevzpomenu: Většinou to byli voříšci, ale občas se k nám dostal i psík čistokrevný, ale o těch dnes řeč není.

Vzpomínám si na Barika, krásného psa s obrovským srdcem, kočky mu nosily myši až do boudy. Dále jsme měli Deninku a Britu, ty jsme bohužel museli dát pryč protože jen tak z nudy uhonili dvacet králíků. Pak si vzpomínám na křížence vlčáka a jezevčíka Britu2 a pak byla Jája 1,Jája 2,Týna, Betyna, Olin ,Mates, Bulíček.

Všichni tihle hafani byli super kamarádi, ale jeden z té spousty byl výjimečný. Jmenoval se Riči, měli jsme ho devatenáct let. Uměl spoustu kousků, třeba klasika dávat pac, dělat trpaslíka a nejradši si hrál na zdechlého. Miloval balonky, kameny, nosil domů všechno co unesl v zubech. Ale hlavně byl přítulný a pro mě nejlepší kamarád, kterému jsem si stěžovala když mě něco trápilo a on poslouchal a rozuměl mi. Bohužel už je to tři roky co umřel, byl už hodně nemocný. Má hrobeček pod starou jabloní. Občas za ním zajdu na pokec. Věřím, že ve psím ráji pěkně řádí, protože mimo jiné byl taky velký proutník.

Hezdý den všem přeje KUTY

Posílám pár fotek našich hlídačů.

pes1

pes2

pes a kočka

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Nejen že jsou to krásní hafíci, ale i krásné fotky. Děkujeme

A co vy milé ženy-in? Přispějete nám také nějakým příběhem, vzpomínkou, veselou nebo třeba i dojemnou příhodou na dnešní téma?

Na vaše příspěvky se budeme těšit na:

redakce@zena-in.cz

Reklama