S mojí přízněnou duší se známe od osmi let,kdy jsme se s rodinou přestěhovali na jiné sídliště. Přátelství začalo hned, když jsem šla ven. Chodili jsme spolu do školy,jen škoda,že každá do jiné třídy. Já byla áčák a Lucka béčák.A to byly spry mezi oběma třídami. Ano moje spřízněná duše je moje nejlepší kamarádka Lucka.

S ní jsem prožila první lásky, zklamání, bolesti života,které zasáhly život oběmou dvou. Svěřuju se jí a vždy se mi dostane vlídného slova,rady či vysvětlení proč to tak je. Spolu jsme jedno tělo.Už od základky si říkáme "dvojče" a zůstalo nám to doposud, Máme stejné názory, stejný humor,prostě jsme "stejné".

Nikdy jsem nevěřila,že může být takový člověk za kterého bych dala ruku do ohně. Za ní ano, je to moje zlatíčko. Tak hodného a férového člověka,který si na nic nehraje a je upřímný. A pro mě je upřímnost důležitá. I přesto,že nás teď dělí 220 kilometrů, můžu s jistotou říct,že naše přátelství je ještě pevnější. Posíláme si fotečky dětí, vyměnujeme zážitky a také se navštěvujeme se svými rodinami..

 V únoru se chystáme jít posedět a probrat radosti a strasti života. Už se moc těším ... přikládám fotečku z mé svatby,kde mi byla svědkem :)
Hezký den JJDDina

svatba

Téma na dnešek: Moje spřízněná duše

Může to být kdokoliv. Sestra, matka, spolužačka, kamarádka, kterou jste náhodně potkala v kavárně, nebo i váš přítel. Napište nám o své spřízněné duši. O tom, jaký spolu máte vztah, jak jste ji potkala, jak dlouho se znáte. Pošlete své spřízněné duši vzkaz prostřednictvím Ženy-in.

Své příspěvky na téma spřízněná duše posílejte na adresu

redakce@zena-in.cz

Vaše příspěvky budeme v průběhu dnešního dne zveřejňovat. Z došlých e-mailů také vybereme jeden, jehož pisatelku odměníme balíčkem s vlasovou kosmetikou.

Reklama