Blíží se jaro a léto, dny, na které se většinou celý rok těšíme. Vyměníme šatník, odhodíme dlouhé rukávy, budeme se připravovat na letní radovánky.

Chceme vypadat pěkně a možná některá z nás, či některý z nás má problém, o kterém neví, jak jej řešit.


 

Tím problémem jsou různé typy jizev.

Jizva nám může pěkně zkomplikovat život, a to jak fyziologicky, jestliže vznikla na nevhodném místě, kde například omezuje pohyblivost, nebo i po psychické stránce, když je nevzhledná a na viditelných místech.


 

Existují různé způsoby řešení, například pod lékařským dohledem v centrech estetické medicíny či na jiných odborných pracovištích.

O jizvu ovšem můžeme pečovat každý den my sami. Již naše babičky a prababičky věděly, že pro estetické i fyziologické vylepšení zjizvené tkáně je důležitá masáž. Většinou se používalo vepřové sádlo, které i dnes tvoří řadu masťových základů.

 

Existuje lék, který je k dostání ve všech lékárnách bez lékařského předpisu a je přímo indikován pro léčbu všech typů jizev, včetně keloidních.

Přípravek se jmenuje CONTRACTUBEX. Je to čirý gel, který má speciální složení - obsahuje výtažky z cibule, heparin a alantoin.


 

Jak CONTRACTUBEX funguje?

- JE REGENERATIVNÍ

- JE PROTIZÁNĚTLIVÝ

- JE CHLADIVÝ

- ZJEMŇUJE JIZVOVOU TKÁŇ

- POTLAČUJE NADMĚRNÝ RŮST POJIVOVÉ TKÁNĚ

- PŮSOBÍ PROTI NEDOSTATKU VODY V TKÁNI

 

Ošetřování Contractubexem v mnoha případech opět zpružňuje jizevnatou tkáň a obnovuje její funkce. Mění také zabarvení tkáně, která je většinou jinak pigmentována.

Výtažky z cibule mají protizánětlivý a baktericidní účinek. Heparin rozmělňuje strukturu jizevnaté tkáně a také ji hydratuje.

Alantoin má vliv na hojení tkáně.

 

Účinky složek se navzájem umocňují a doplňují. Ve vodě rozpustná báze gelu umožňuje pronikat aktivním složkám hluboko do vrstev kůže.


 

CONTRACTUBEX je možné používat na jizvy různě staré a trpělivost a důslednost se rozhodně vyplácí. Nezáleží na tom, zda byly jizvy způsobené fyzickou nehodou, popálením, opařením, popálením kyselinou, akné či zda se jedná o jizvu pooperační.

Postiženou tkáň je nutné masírovat několikrát denně vždy cca 3 minuty až do úplného vstřebání. Masáž je velmi důležitá a neměla by být bolestivá.

 

CONTRACTUBEX je velmi dobře snášen při dlouhodobém užívání.

 

CONTRACTUBEX rozhodně znají vaši lékaři a lékárníci. Můžete se o jeho používání a účincích na konkrétní postižení informovat.

V lékárnách je k dostání 20 g gelu za doporučenou cenu 200,- Kč.

 

Více informací naleznete ZDE

Reklama