Mnoho budoucích řidičů se obává u zkoušek hlavně jízd. Čtenářka Peggy89 už má řidičák skoro v kapse, ale bylo to drama - ne však při jízdách, ale u teoretické části...

Další čtenářkou, která se rozhodla přispět k dnešnímu tématu, je Peggy89. Řidičák jí slíbili rodiče, ale nakonec si ho zaplatila sama. A docela se u toho zapotila.


Na svůj řidičák si pamatuji dobře. Ono není divu, když jsem ho dělala nedávno. Rodiče mi slibovali že mi řidičák zaplatí až se vyučím potom to posunuli k osmnáctinám což mi až tak nevadilo jelikož to bylo o měsíc později, no ale to to přesunuli zase až udělám maturitu, potom k dvacetinám a nakonec jsem si ho teď zaplatila sama. Dělala jsem ho během mateřské ale v autoškole byli ochotní a vycházeli mi vstříc s jízdami i docházkou. Když jsem nesehnala hlídání tak jsem prostě ten den do autoškoly nešla. Když konečně začala zkouška byla jsem pěkně nervózní a testy jsem nezvládla - chyběl mi jeden bod, ale víc než to mě naštvalo že chyby jsem měla jen ve 3 otázkách, u kterých jsem si nebyla jistá a tak jsem si je těsně před ukončením označila jinak než jsem měla původně a jak jsem pak zjistila původně byly správně. Technické jsem udělala na poprvé a jak došlo na jízdy tak už jsem byla tak nervózní, že jsem se bála že tím jak se klepu některý pedál zmáčknu moc a vyletím i tady. Naštěstí se ale nestalo a jízdy jsem taky zvládla. Když jsem dělala o týden později testy holka která byla se mnou test ukončila dřív a zjistila že ho neudělala. V tu chvíli jsem se asi na minutu zastavila u otázky u které jsem zrovna byla a snažila se ji přečíst ale vůbec mi ty písmenka za sebou nedávaly smysl prostě jsem ji vůbec nevnímala. Když jsem se vzpamatovala a test dodělala zjistila jsem že mi zase chyběl jeden bod, to už jsem si řekla že jestli to příště nezvládnu že se na to snad vykašlu mateřskou nemám zrovna velkou a dávat další a další peníze za opravnou zkoušku se mi nechtělo. Test jsem ale nakonec při dalším pokusu zvládla. Potěšilo mě i to že to bylo na 100%. Kamarádka která dělala zkoušku taky znova ji nezvládla. Další pokus bude mít teď ve středu to ji budu držet palce a věřím že teď už se to povede i jí. Na řidičák teď budu čekat ještě necelý týden a pak si ho můžu jít konečně vyzvednout.

Peggy89

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 12. března 2012: Vaše historky z autoškoly

  • Zavzpomínejte na dělání řidičáku - jak vám to šlo? Prožila jste něco vtipného? Nebo naopak nebezpečného? Udělala jste řidičák napoprvé?

Příspěvky na toto téma mi zasílejte nejpozději 12. března 2012 v 15.30 hodin na redakční e-mail (viz níže). Pokud váš příspěvek uveřejním, potom máte šanci na získání krásného dárku - dvou srdíčkových bonboniér I Love Milka. A pokud chcete mít větší šanci na uveřejnění, ať je váš příspěvek alespoň dvakrát tak dlouhý jako tento odstavec textu.

milkamilka

Reklama