Bezdotykové dávkovače mýdla, krému i přípravku pro mytí nádobí si zamilujete na první pohled

dávkovač

Bezdotykové dávkovače mýdla sice patří do kategorie „užitečný“ dárek pro každou hospodyňku, ale je to zároveň krásný doplněk do domácnosti. Použití dávkovačů je široké. Mohou zdobit koupelnu jako praktické dávkovače mýdla nebo tělového krému i kuchyň, protože se stejně dobře hodí jako snadno ovladatelný a šetrný dávkovač mycího prostředku. Dávku si můžete nastavit podle vašich potřeb a můžete si být jistí, že na zmar nepřijde ani kapka. Díky funkci „No Drip“ zbytečně neodkapává z dávkovače mýdlo ani krém, i když se spotřebič nepoužívá. Na trhu jsou dva designy dávkovačů s velikostí zásobníku o objemu 500 ml a 750 ml, které je možné samostatně postavit na plochu nebo je namontovat na zeď.

dávkovač

4 důvody, proč říci ANO

  • Bezdotykový dávkovač mýdla Helpmation v470Bezdotykový dávkovač mýdla Helpmation v-480dJiž žádné „upatlané“ krabičky a tuby od tělového krému. Přiložíte ruku a sensor vydá příslušnou dávku krému. Vy se již staráte jen o sebe. Žádné zavírání víčka mastnýma rukama od krému.
  • Pokud využijete dávkovače na mycí prostředky, můžete si být jisti, že využijete bez zbytku každou kapku mýdla či saponátu.
  • Díky hezkému designu snadno získáte „titul“ vzorné hospodyně s mimořádným vkusem. Věřte, že dávkovače Helpmation zaujmou pozornost každé návštěvy.
  • Děti začne mytí rukou překvapivě rychle bavit.

Praktická video ukázka použití bezdotykového dávkovače Helpmation

dávkovačHelpmation V470 – bezdotykový dávkovač Helpmation 500 ml

-          Doporučená maloobchodní cena: 690 Kč

dávkovačHelpmation V480 – bezdotykový dávkovač Helpmation 750 ml

-          Navíc disponuje LCD displayem s hodinami a datumem

-          Doporučená maloobchodní cena: 1 390 Kč

Kde výrobky zakoupit?

Pohodlně můžete dávkovače koupit v e-shopu na www.helpmation.cz. K dostání jsou však i v prodejnách kamenných. Seznam prodejen najdete na stránkách dovozce této značky www.blakar.cz.

Reklama