Oslavte se svými potomky jejich svátek a o víkendu společně navštivte hrad Křivoklát. Tam se při různých příležitostech připravují tradičně bohaté zábavné programy, které si návštěvníci pochvalují - a svoji spokojenost vyjadřují opakovanými návštěvami. Tentokrát se správa hradu rozhodla, že potěší zvláště děti a připravila pro ně vskutku pestrý den.

Ve dnech 3. a 4. června 2017 proběhne na hradě dětský víkend. Své děti můžete nalákat na pohádková řemesla, ukázky tance, šermu a nejrůznější představení. Vy se pak těšte na chutné občerstvení.

Vaše děti si přijdou na své, ať už je lákají dobrodružné souboje…

Hrad Křivoklát - správa státního hradu Křivoklátu

... nebo jsou nakloněny raději tvořivé činnosti.

Hrad Křivoklát - správa státního hradu Křivoklátu

(foto: správa státního hradu Křivoklátu)

Srdečně zve kastelán hradu Petr Slabý

„Princezny, rytíři a loupežníci“ budou čekat v sobotu a neděli 3. a 4. června na všechny malé i velké návštěvníky na hradě Křivoklát. I. nádvoří hradu se zaplní nejen divadelníky, tanečnicemi a kejklíři, ale také řemeslníky, kteří nabídnou všem příchozím několik praktických dovedností k vyzkoušení a dětem disciplíny k soutěžení. Program začíná vždy o 10. a končí po 17. hodině.

Něco navíc

Jako při všech podobných akcích na hradě Křivoklát můžete využít v sobotu jízdu Rakovnickým rychlíkem ze stanice Praha - hlavní nádraží.

Podrobnosti k jízdě i programu najdete na webu hradu.

A nezapomeňte, že společně strávený čas zábavou je tím nejcennějším, co lze dětem k jejich radosti dát.

Přečtěte si také: