Tag-02-M06-9-Bett-Aufwachen-Key-Visual-207-1-.jpg

Řada Good Night jako před-spánkový rituál pomáhá zlepšit kvalitu spánku, abyste si mohli naplno užít následující den. 

A co budete mít nyní možnost testovat?

sul.jpg

Kneipp Good Night Sůl do koupele
 
K lepšímu spánku Vám pomůže krátká večerní koupel. Sůl do koupele Kneipp Good Night obsahuje tu nejčistší přírodní sůl z termálního pramene a rostlinné i éterické oleje. Uvolní svaly i mysl a zároveň dodá důležité minerály. Koupelnu naplní vůně švýcarské borovice a indického santalového dřeva. Obě tyto dřeviny dokáží snížit krevní tlak a zmírňovat stres či napětí. Po koupeli se vám tak bude usínat mnohem snadněji. 

sprchac.jpgKneipp Good Night Sprchový gel

Dopřejte si před spaním krátkou sprchu s uvolňujícími éterickými oleji ze švýcarské borovice a indického santalového dřeva. Tato kombinace zaručeně vyžene z hlavy všechny starosti končícího dne. Sprchový gel Kneipp Good Night zachovává přirozený mikrobiom Vaší pokožky, šetrně ji čistí a dodává potřebnou hydrataci. Z této sprchy budete odcházet příjemně naladěni ke spánku a usnete během chvilky. 

telovy-olej-kneipp-good-night-100ml.jpg

Kneipp Good Night Tělový olej

Prodlužte si večerní chvilku v koupelně ještě o pár minut a dopřejte si trochu hýčkání. Tělový olej Kneipp Good Night s vysokým podílem přírodních olejů uzamkne v pokožce vlhkost, zklidní případné podráždění a nádherně ji vyživí. Dřevitá vůně švýcarské borovice a indického santalového dřeva má výrazné uvolňující účinky. Pomůže vám zapomenout na všechny starosti končícího dne a bude se vám tak lépe usínat.

Chcete se do testování zapojit? Nenechte si ujít naši soutěž s testováním těchto skvělých produktů pro péči o tělo. Soutěž najdete v rubruce SOUTĚŽE