Čtenářka s nickem jitullinka nám poslala ve svém příspěvku velkou spoustu nádherných jarních fotografií. Vybíráme pouze některé, jiné si schováme zase na příště :)

Vážená redakce,
už mnohokrát jsem se odhodlávala, že Vám napíšu nějaký příspěvek, ale zatím jsem to nikdy neudělala. Až dnes, mne dcera vybízí, abych Vám poslala nějaké svoje fotečky a něco připsala. Já totiž strašně ráda fotím... říkám, že někdo si píše deníček, a já si zase provádím fotodokumentaci.

Nevím, myslím, že už dnes vyšlo tolik krásných vyznání a pěkných vět, článečků o jaru...že už asi nevymyslím nic originálního...

Jaro prostě miluju, těším se na něj celou zimu. Jak začne svítit sluníčko, ptáčkové vyzpěvovat, rozkvétat kytičky... člověk má hned lepší náladu, ráno se mu lépe vstává. Jaro je zkrátka takový začátek nového života... 

Na jaře - začátkem dubna - jsem se sama narodila. Jaro je pro mne nejhezčí roční období.

Přeji všem - Vám, čtenářkám i čtenářům moc hezké jarní dny a hodně radosti.

Jitullinka

pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven

fotkajedna

fotkadva

fotkatri

fotkactyrifotkasedm

totkapet

fotkasest

_______________________

I my Vám přejeme krásné jarní dny a foťte dál, to už nejsou fotografie, to jsou přímo profesionální pohlednice. Omlouvám se, že je nezveřejním všechny, ale je jich velký počet, tak zase někdy příště.
Pěkný jarní den
Saša

Téma dnešního dne 21. března – JARO

  • Máte rády jaro?
  • Co na něm máte nejraději?
  • Napište nám své pocity a dojmy
  • Posílejte jarní fotografie

Pište je a posílejte na redakční e-mail:redakce@zena-in.cz

Jedna z jarních pisatelek obdrží pěkný dárek od Avonu: anti-perspirant deodorant ve spreji i v kuličce – na jarní procházky se bude hodit :)

avon

 

Reklama