Co si ve slevách koupila naše čtenářka Jitulinka, se dočtete v jejím příspěvku, za který děkujeme.

Slevy,slevy a zase slevy. Kam se podívám tam jsou slevy. Zapnu Tv a tam na mě vybafne reklama na slevy. Pustím si rádio a co tam neslyším SLEVY :-))) A proč je nevyužít? Nedalo mi to a jela jsem se podívat do nejbližšího nákupního centra, které je ode mne 60km. No co doma, udělám si výlet. A tak jsem včera vyrazila směr Liberec. Kupodivu ráno v 9 hodin bylo parkoviště prázdné a nejen parkoviště, ale i obchody v tuhle hodinu byly téměř vylidněné-hurá!!

V každé výloze na vás koukala velká akce-slevy 40-70% no kdo by odolal. Před Vánoci mě uchvátila zimní sportovní bunda, poměrně drahá. Praštila mě do očí a já si na ní udělala zálusk. Spoléhala jsem na to, že ji po svátcích zlevní. Bohužel mám v tomhle smůlu, co mně se líbí, nikdy nezlevní anebo je prodaná za plnou cenu.

No nic, zašla jsem do dalšího krámečku směr spodní prádlo. Výběr byl veliký, stojany přeplněný i slevy na některé podprsenky a spoďáry byly. Ale opět smůla, v mé velikosti nic nositelného nebylo. A hlavně jsem měla jasnou představu, co chci a to jsem nenašla.

Kousek dál byla obuv, do které jsem nemohla nevejít. Vyzkoušela jsem černé vysoké kozačky. Nebyly špatný, ale nevzala jsem si je. Prošla jsem ještě pár krámečků s ošacením, kde jsem pořídila pro dceru triko s dlouhým rukávem. Manželovi žiletky, pro sebe nějakou kosmetiku. S prázdnou jsem domů nejela.

Uvidím, koncem ledna se chystám opět na nákupy, ale asi to bude tentokrát k našim německým sousedům.

Slevám zdar přeje Jitulinka

Koukám, že jste byla docela úspěšná.

Co jste si koupily vy, milé ženy-in? daří se vám nakoupit ve slevách obelčení, nebo se většinou nechytáte? Co zajímavého jste si naposledy koupila ve výprodeji? Pochlubte se. Na co si brousíte zuby, až to zlevní? Počkáte si na další kolo výprodejů? Napište nám na dnešní téma

redakce@zena-in.cz

 

 

Reklama