Dobré ráno redakce a Ž-in.Jak jsem se dnes vyspala?Bohužel špatně.Celý víkend jsem sestavovala nový nábytek a kdo by to byl řekl jakou to dá práci:-))Usínala jsem s bolavýma rukama, zády.......snad celý člověk mě bolí.Kam se hrabe joga, pilates....

Abych se dobře vyspala a mohla druhý den fungovat na 100% potřebuji minimálně 8 hodin spánku, klid a celou postel pro sebe.Což u mě není problém,protože mám většinou celou ložnici pro sebe,kde mě nikdo neruší.Horší  je když po nějaký době přijede manžel z práce.Toho lituji.Chudák má už nějakou dobu problém se spánkem a tak většinu noci prošmejdí v kuchyni a já to samozřejmě taky odnesu,protože mám hodně slabý spánek a slyším každé šustnutí.Nedivím se některým rodinám,kde mají oddělený ložnice a dokonce to i schvaluji.Bohužel když se špatně vyspím odnášejí to lidé v mém okolí.Je to minimálně a je mi jich líto:-))

Jinak mám problém s místem,kde usínám.Třeba na dovolený,v lázních,nemocnici apod.mi chvíli trvá,než si zvyknu na jinou postel.Co mi ještě vadí je naškrobené povlečení.Jako dítě jsem nesnášela naškrobené povlečení.Nevím co to bylo za škrobenku.Tenkrát si pro ní jezdila moje maminka ještě do bývalého NDR .Šíleně mi smrděla a nevím proč,ale spouštěla se mi v posteli s naškrobeným povlečením krev z nosu.A vůbec mám hodně silný čidlo čichu.Jakmile mi nevoní postel mou oblíbenou aviváží,nemám měkoučký povlečení,tak jen tak neusnu:-))

Taky musím mít dobře vyvětranou místnost.Ale není nad to mít celou noc okno otevřený a ráno se budit se zpěvem ptáků.Tedy když nejsou aktivní už ve 4h.ráno.

Na toto téma bych mohla psát do nekonečna.Třeba i to,že obdivuji lidí,kteří pracují převážně přes noc.To by mě odrovnalo.Proto před nimi smekám.

Tak přemýšlím,jestli dnes ještě sprchne,že bych dala do oken vyvětrat peřiny :-) Hezký den přeji Jitulinka

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Jitulinko, to o těch oddělených ložnicích si to myslím taky, ale zatím jsem nenašla stejně smýšlejícího partnera (a taky chybí ta další místnost). Těším se, až ji budu mít na stará kolena. Teď se totiž občas musím v noci i s peřinami stěhovat do obýváku kvůli jeho chrápání. Simona

Prospíme třetinu života, takže určitě k tak velkému kusu své existence máte co říci. Netrpělivě čekám na vaše příběhy spolu s luxusní švýcarskou kosmetikou k okamžitému vypnutí vrásek. Adresa:

redakce@zena-in

 

 

Reklama