Milé ženy-in,zeptat se mne, co čtu, je jako nahodit návnadu na udici :-)

Opustím VELKOU DOMÁCÍ KUCHAŘKU (Ladislav Nodl, Jarmila Mandžuková, Karina Havlů) a zásadně nebudu reagovat na přihlouplé dotazy typu: "CO BUDE DNES K VEČEŘI" (1800 oblíbených receptů našich čtenářů).

Odmítnu přípravu i jakýchkoliv MOUČNÍKŮ (Mária Hajková) a svolím maximálně k SALÁTŮM (Libuše Vlachová). Učím se, JAK (NE)ZVLÁDNOUT DEPRESI (Erma Bombecková) a přitom PIJU ČAJ (Ludvík Kundera). SMĚJU SE A (NE)PLÁČU (Tatiana Kejvalová) a odsunuji tak HRANICI ZOUFALSTVÍ (Nicholas Evans).

Snad i dostanu DRUHOU NADĚJI (Petra Vernerová), a pak si řeknu: "OPIJU TĚ ROHLÍKEM" (Simona Monyová).

Zažijeme spolu SCHŮZKY S EROTIKOU, abych ti posléze řekla: "UŽ TĚ NEMILUJU" (obojí kolektiv českých autorů).

KOUKÁM SE OKOLO (Ivanka Devátá) a zjišťuji: Možná JSEM ZVÍŘE (Milan Ležák), ale VIDÍM, ŽE JSI OPRAVDU BLÁZEN (Tatiana Kejvalová).

Ale hlavní je, že HROŠI NEPLÁČOU (Halina Pawlowská), i když jsem POŘÁD MALÁ HOLKA (Mirka Čejková).

Jsem prostě stále ZÁVISLÁ NA LÁSCE (Rachel Resnicková) a dospívám k názoru, že jsou MUŽI PRO ZLOST (Beatrice Poschenriederová). Já však opětovně stoupám VZHŮRU K VÝŠKÁM (Ildikó von Kurthy), ačkoliv si někdy připadám jako V RAJSKÉ ZAHRADĚ TRPKÝCH PLODŮ (Monika Zgustová) a bojím se, aby z toho nakonec nebyl KRVAVÝ ROMÁN (Josef Váchal).

Však MAGIE SNŮ (Dagmar Kludská) mne vede dál a přes veškerá SČÍTÁNÍ ZLA si říkám: "OSUDU NEUTEČEŠ" (obojí Iva Hlaváčková). A tak se tedy učím, JAK CHODIT NA VYSOKÝCH PODPATCÍCH A PORADIT SI ABSOLUTNĚ SE VŠÍM (Camilla Mortonová), abych mohla bilancovat a říct si: "Ano, byl to BÁJEČNÝ ROK" (Michal Viewegh).

I když se stále potácím MEZI NEBEM A PEKLEM (Ivanka Devátá).

JITULENKA :-)))

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven.


Moc pěkné! Jak že se tomu říká? JO – knihomol s invencí. :))  Krásný den! Míša

Dnešní téma: S jakým knižním přítelem trávíte letošní léto? Která kniha už z vás nikdy neodejde? Na jakou se chystáte? Doporučte! Pište na redakce@zena-in.cz

Vítězný e-mail získá jak jinak, než knihy.

Snad vítězi udělá radost zajímavý román „Zavržený“ od Beccy Fitzpatrick, strhující příběh Revy Mann „Rabínova dcera“ a kniha Joanne Fedler „Srdce na háčku“, kterou vřele doporučuji, protože autorka umí podat čtivě a poměrně vtipně i problematické věci.

Krásný den všem !

Reklama