Možná si ještě vybavujete reportáž z operace očních víček, kterou Jitka podstoupila na klinice Esthé v Praze. A možná by vás zajímalo, jak vypadá, jak je spokojená a jak se s novým vzhledem sžila.

Každá operace, i ta nejmenší, je zásahem, který není zrovna příjemný. Ale operace očních víček patří do kategorie těch, které podstupuje mnoho žen (ale i mužů) dobrovolně s vidinou mladšího vzhledu.

Stárnutí nikdo nezastaví a žádný krém nedosáhne tak viditelného a hlavně dlouhodobého výsledku jako chirurgický zásah. Převislá kůže, která se tlačí na řasy, je nejen estetickým problémem, ale často zhoršuje i vidění a způsobuje únavu. V tomto případě je její odstranění jediným řešením, kterým se (lidově řečeno) zabijí dvě mouchy jednou ranou. I to byl důvod, proč se Jitka pro operaci rozhodla, i když, jak sama říká, nepatří mezi nejstatečnější.

Ale jak jste se mohli dočíst v reportáži ZDE, nesla to velmi statečně a dnes se může radovat nejen z jasnějšího pohledu, ale i mladšího vzhledu.

před

Před operací

Po

Po operaci

Vypadá opravdu dobře a zásah jí velmi prospěl. Její krásně modré oči najednou vyniknou, mají jiskru, a přitom vypadají velmi přirozeně. Nikdo by nepoznal, že má pár měsíců po operaci.

Výsledek můžete posoudit podle fotografií.

Nedalo mi, abych Jitce nepoložila pár otázek

Jitka

Jitka před operací

Když se podíváš do zrcadla, musíš být s výsledkem operace spokojená. Co je pro tebe největším přínosem, kromě toho, že vypadáš o deset let mladší?
Nevím, zda o deset let mladší, ale jsem spokojená, oči mě nebolí ani nepálí. Zrak se mi sice nevylepšil, ale to bude jiný problém.

Splnila operace tvé očekávání? Předčila je, nebo jsi čekala větší „zázrak“?
Myslím, že se operace zdařila, když se podívám na fotku před, je to zázrak. :) Pan doktor Libor Kment je opravdu šikula!

Doporučila bys ji ženám, které teprve váhají, ale zatím nejsou rozhodnuté?
Rozhodně doporučila, tento zákrok mi přijde smysluplný a taky doufám, že je to navždy. :)

Říká se, že když se jednou dostaneš „pod kludlu“ plastickému chirurgovi, nevíš, kdy přestat. Máš v plánu na sobě ještě něco zlepšit? Prozradíš nám, co by to bylo?
V plánu nemám žádný zásah, ne že by nebylo co zlepšovat, ale tato operace mi stačila.

Jitka

Jitka po operaci

Čtěte také:

Reklama