Dobrý den, Míšo. Nemám předtuchy a ani žádné vize, jen jsem „napojená“ na ostatní lidi. Hlavně na ty, co k nim mám kladný vztah.
Poslední dobou to vnímám stále intenzivněji.

Včera jsem myslela na mamku a jestli jí mám zavolat, hrála jsem si s tou myšlenkou tak 2-3 minutky a pak ten pocit byl tak silný, že jsem zavolala. A mamka s úžasem mi říkala, že mi zrovna píše SMS !

Stejné věci se mi stávají i u manžela, který hodně jezdí mimo domov a i s dcerou se mi to stává. Něco si myslím a oni to řeknou.

Je to náhoda? Nebo by se to s tím dalo nějak dál pracovat a rozvíjet?

Někde jsem četla, že tuto a podobné schopnosti mají všichni děti, ale postupem času se tato schopnost ztrácí, je to pravda a nebo blbost?
Jitka

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


Ahoj Jitko, to, co popisuješ je schopnost napojit se na druhého, přesně tak, jak jsi to řekla. Myšlenka je druh energie. Člověk je vysílá do éteru běžně. Další je pak zachytí. Naše vědomí funguje jako takový vysílač i radar současně. Tyhle věci jsou hodně obvyklé a není výjimkou, že někomu s něco stane a druhý to ví dřív, než se zpráva k němu dostane „normální“ cestou. Neumíme s tím pracovat vědomě, ale nevědomě nám to jde dobře. Dá se to trénovat. Hezký den. Míša

 

Můžete říci, že vám, nebo někomu blízkému zachránila vize – předtucha třeba život nebo majetek? Máte někoho takového ve svém okolí? Piště mi na redakce@zena-in.cz

Reklama