obrazek.png
POPADNĚTE FOTOAPARÁT NEBO TELEFON A ZAPOJTE SE DO SOUTĚŽE!

Stačí pořídit fotku nebo video inspirované kulinářským zážitkem. V kuchyni můžete experimentovat, kombinovat protichůdné ingredience, a přitom se bavit nebo se vydejte na dobré jídlo do ulic. Soutěžní úkol je jednoduchý: pořiďte fotografii nebo video inspirované momentem souvisejícím s jídlem. Zveřejněte dílo na svém Instagramovém profilu spolu se stručným příběhem, který se za soutěžním dílem skrývá. Nezapomeňte přidat hashtagy #foodspirationcz, #answear_cz a označit profil @answear_cz.
Výtvory je možné přihlašovat do 30. června 2022.

Autoři nejlepších fotografií či videí mají šanci vyhrát jedinečné ceny – hlavní cena: 15 000 Kč v hotovosti, další ceny: 5 x poukázka v hodnotě 1 500 Kč na nákup na Answear.cz.

HODNOTIT BUDE ODBORNÁ POROTA
Soutěžní fotografie a videa bude hodnotit odborná porota, která vidí inspiraci na každém kroku.

62b035cdb9c86obrazek.png
Romana Böhmová

@naskokvkuchyni

Svůj foodblog píše už více než osm let a baví jí nejen vaření a pečení, ale i foodstyling a tvorba nových receptů. Miluje cestování po světě i po Čechách. Je velikou milovnicí módy a ráda sleduje novinky v beauty oblasti.

62b035d369ceaobrazek.png
Iva Sarauerová

@ivka_fitbake

Finalistka show MasterChef, vyrábí pod svou značkou dorty, dezerty, a cukroví. Většina jejích produktů je ve fit verzi, protože ona sama je propagátorkou cvičení a fitness. Veškerý volný čas tráví se svými syny, a jak jinak než sportem.

62b035daaae65obrazek.png
Nicole Groesslová

@nicole_groesslova

Country Manager Answear pro Českou republiku a Slovensku. Maminka dvou velkých kluků, s oblibou sleduje nejnovější módní trendy, potrpí si na dobré jídlo a ve volném čase ráda cestuje.

NAČERPEJTE INSPIRACI
Ani tentokrát vás nenecháme na vaše kreativní nápady samotné. Inspiraci najdete na profilech ambasadorek soutěže, kterých je tentokrát rovnou pět. Na krásné fotky, které zachycují lákavé pokrmy a produkty z naší kategorie Home & Decor natrefíte u Romany Böhmové alias @naskokvkuchyni. Na zdravé a výživné recepty se můžete těšit na profilu finalistky kulinářské show MasterChef Ivy Sarauerové alias @ivka_fitbake. Nádherně stylizované snídaně, brunche a další dobroty do útulného domácího prostředí naleznete u Martiny Hladjuk alias @mamachefcz. Anebo hledejte inspiraci na dokonalé gastro štěstí u Jany alias @slepicarnablog. Pokud si už nevíte rady, zaručenou jistotu, že bude navařeno a napečeno máte u Aleny Kolaříkové alias @bohynekuchyne.

Podrobnosti o soutěži naleznete v jejich pravidlech na webu: https://lifespirationstartshere.answear.cz/

Neváhejte a ukažte nám svou #foodspiration – popadněte fotoaparát a pusťte se do práce!
62b036114f3e5obrazek.png

Reklama