Jméno svého kocourka nám prozradila také čtenářka, která se podepsala jako Jiřina. Opět nechybí pěkné fotografie.

Vždy jsem měla ráda zvířátka, ale znáte to: když člověk chodí do práce, má malé děti, i tak je toho dost.Tak jsem si pořídila kočku až s nástupem do důchodu.Měla jsem štěstí na  krásného a chytrého kartouzského kocoura a s vnoučaty jsme  mu vybrali v kalendáři jméno Valentýn.Takže, když někdo řekne -“ My ten americký svátek neslavíme“....já hrdě nadnesu : „To my ano!“ Náš kocour Valentýn si na své jmeniny pochutnává na všech dobrotách, které miluje a ještě zbude i pro rezatou kočičku Stelinku, které vybrala jméno vnučka. Nejmladší vnouče - tříletá Julinka mě pojmenovala „kočičková babička“, protože má ještě babičku Lídu a to mi už zůstalo. Kočky, stejně jako vnoučata přináší do mého života spoustu radosti a jsem moc šťastná babička.

Jiřina

kote

koccickasknihou

pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven

_________________

Valentýn měl svátek včera a Vy ho máte dnes. Takže všechno nejlepší!!! a děkuji za pěkný příspěvek, včetně fotografií. Ta fotka s knihou by mohla klidně i do nějaké fotografické soutěže :)
Saša

Téma dnešního dne 15. února 2012: Jména našich domácích mazlíčků

  • Jak se jmenují vaši domácí mazlíčci?
  • Proč právě takto?
  • Je to jméno podle někoho, nebo vás napadlo jen tak?
  • S jakým nevšedním jménem jste se u zvířátek setkaly?
  • Opakujete jména po smrti domácího mazlíčka znovu?
  • Shodnete se v rodině na jméně, například vašeho pejska, nebo tomu předchází diskuze?

Vše o jménech vašich domácích mazlíčků pište na redakční e.mail: redakce@zena-in.cz

Jedna z pisatelek obdrží DVD s filmem Fany, v hlavní roli s vynikajícími českými herečkami Jiřinou Bohdalovou, Jiřinou Jiráskovou a také vlčákem s originálním jménem: Pan Divoký

DVD

Reklama