Článek o orálním sexu vyvolal mezi vámi velký ohlas, který se projevil jak v reakcích za článkem, tak v mailové redakční schránce. Tady je příběh, který nám napsala devětadvacetiletá Lenka:
Dneska už mám docela kladný vztah k orálnímu sexu, ale musím říct, že mi to trvalo dost dlouho. Přišlo mi to natolik intimní a nepředstavitelné a svým způsobem pošpiňující, že jsem z toho měla problém. Navíc, skoro všichni mí milenci a kluci, se kterýma jsem chodila, to chtěli. Dokonce jeden málem použil násilí, aby mě donutil. S tím ale byl rychlý konec.
Nedělalo mi problém se s někým vyspat, ale vzít mu ho do pusy jsem nemohla. Často jsme s holkama probíraly, jaké to musí být spolknout semeno a kdo to kdy zkoušel a tak. Z toho pomyšlení, jak to mám teplý v puse, se mi dělalo mdlo. Celý slavný orální sex jsem si ve skrytu duše zakázala. V podstatě jsem to poprvé udělala až po déle trvajícím láskyplném vztahu. Dnes už mi to přijde normální, naopak musím říct, že to dělám ráda, navíc když vidím, jak z toho má můj muž radost. Ale postoje jsou opravdu různé.
Měla jsem kamarádku, která byla dost při těle, ale hezká a (nevím proč) měla v sobě hrozný mindrák kvůli chlapům. Řešila to tím, že se vždycky někde opila a chovala se jako zvíře a byla „drsná“. Taky často skončila v posteli s kde kým a byla vulgární. To jsme se pak za ní styděly a snažily jsme se jí krotit, ale nedalo se. Jinak to byla docela fajn holka, ale když řádila, tak se vším všudy. Jednou jela domů opilá pozdě k ránu taxikem a druhý den nám vyprávěla, jak mu za to, že jí dovezl domů, slušně řečeno provedla orální sex. Strašně jsme se vošlíbaly a nadávaly jí, že je čuně a tak, ale byla holt taková. Podobnou historku pak zopakovala s číšníkem, kterej jí balil, a všem nám nakonec vytřela zrak, když na naše domluvy, jak je strašná, bezelstně a dotčeně odpověděla: „A co, vždyť jsem se s ním nelíbala.“

Lenka