Herečka Ivana Jirešová (30) se před časem stala díky roli barmanky v Ordinaci v růžové zahradě Objevem roku v anketě TýTý.

Letos v únoru se provdala za zpěváka a herce Viktora Dyka. S ním a se svou sotva tříletou dcerou Sofinkou si užívala dovolenou v Egyptě.

„Bylo to krásných čtrnáct dní. I když kromě Sofinky jsme oba měli střevní potíže, prostě onu známou Faraonovu nemoc.

Ale jinak to byla nádhera. Úplně mě okouzlily barevné rybičky v moři a korály. Netušila jsem, že je to takový zázrak,“ usmívá se opálená Ivana.

„Moje holčička to v Egyptě dobře snášela, dokonce se naučila plavat a udělat kotrmelec dopředu a dozadu. Ale ona je silná, odolná, od půl roku s ní jezdím k moři,“ svěřila se Jirešová.

O dítě se soudí
S Ondřejem Höppnerem, bývalým partnerem a otcem Sofie, se pořád soudí o dítě. Soud naposledy rozhodl o střídavé péči, ale Ivaně se to moc nelíbí.

„Situace je ještě horší, než byla. Nemůžeme se dohodnout. Chce ji mít padesát procent času jako já, ale já vím, že jí to neprospívá, když je čtrnáct dní u mne a čtrnáct dní u něj.

To dítě to odnáší. Jsou jí tři a půl roku a už k němu nechce chodit. Ale on na tom trvá, takže s tím mám velké starosti.“

Královna víl
V letošních Letních shakespearovských slavnostech získala Ivana Jirešová velkou roli. Ve Snu noci svatojánském hraje královnu víl Titanii.

„Role mi přináší velkou radost. Sešli jsme se tam moc příjemná parta, a tak letošní léto je pro mě po té tvůrčí stránce velmi příznivé. Také teď budu pokračovat v natáčení Ordinace v růžové zahradě,“ dodává herečka.

Reklama