a tímto se tak trochu ospravedlňuje květinám, že jim nedává přednost. Zahrada je pro ni užitečá pro pěstování všeho, co se dá sníst a největší radost má, když zelenina doma vypěstovaná chutná i dětem.

Krásný den všem, vybrali jste moc pěkné téma na pondělní den. Bez zahrádky bych asi nebyla, znamená pro mě odpočinek, relax a krásné chvilky nic nedělání. Žádná práce mi nevadí, co se týče sázení, pletí nebo zalévání, jenom nerada suším seno, to zůstává na manželovi.

Mám hlavně užitkovou zahrádku a už jsem zkoušela vypěstovat snad všechny druhy zeleniny

okurky

Sadbu si dělám sama. Máme i skleník , není vyhřívaný, ale salát, kedlubny a květák, jsem sklízela vloni v listopadu. Venku hlavně pěstuji okurky nakládačky, červenou řepu, papriky, těm se vloni moc dařilo, mrkev, porek, kapustu, zelí, celer a kadeřávek, snad jsem na nic nezapomněla. Přes léto mám ve skleníku hlavně rajčata a okurky.

květák

Na záhonku mám sazenice jahod, nechybí ani rybíz, josta, maliny a ostružiny. Z ovocných stromů u nás najdete jabloně, slivky, třešně a meruňky.

Nejraději jsem, když přijdou dět, chodí po zahradě a ochutnávají, to je pro mě největší štěstí, že to nepěstuji nadarmo.

papriky

Všechny ženy, které mají kolem domu kytičky, tak obddivuji, ale já jsem se zatím k tomu nedostala, je to asi tím, že bez zeleniny žít nemůžu.

Zravím a přeji pěkný den!

Jindriska8

Váš příspěvek naprosto chápu, jste zřejmě naprosto praktická žena, která chce mít ze své zahrady spíš užitek. Ale i ten je pro ni potěšením, jako pro jiné ženy květiny

Text nebyl redakčně upraven

Jak jste na tom vy, milé ženy-in? Jste spíš pro květiny, nebo zeleninu? Máte nejraději, když je to vyvážené? Dejte vědět a napište nám také něco na dnešní téma: redakce@zena-in.cz

Reklama