Milé čtenářky, jak jsem předeslala ve své včerejší poslední novince, tímto dnem má činnost u magazínu Žena-in.cz končí.

 

Redaktorská práce pro mě byla ohromná zkušenost, psaní textů je něco úžasného. Když má člověk nějaké dojmy a pocity a může je „hodit“ na papír, stává se tak práce zábavou. Někdy se vloudí i pocit jakéhosi naplnění, a právě to mě na psaní fascinuje.

 

Magazín Žena-in.cz mi toto umožnil a já se díky němu dostala k rozličným informačním zdrojům z tiskových konferencí nebo novinářských projekcí filmů. Psaní filmových recenzí je kapitola sama o sobě, jelikož je to náročnější a zodpovědnější, než by se mohlo zdát. Vcítit se do role kritika a objektivně posoudit práci tvůrců jen dle svých poznatků a pocitů, už chce hodně odvahy, rozhledu a trpělivosti.
Trpělivosti proto, že jen málokdy se následní diváci v názorech shodnou s těmi vašimi. Je třeba si stát střízlivě za svým, a právě to není vždy snadné, ne vždy právě toto hladce prochází.

 

Bylo mi tedy potěšením.

Dovolte mi vás upozornit na můj zcela poslední článek, který se týká nádorového onemocnění prsu. Vyšel právě dnes, a pokud jste ho ještě nečetly, prosím udělejte to. Na tuto nemoc umírá velké množství žen jen proto, že nejsou dobře informovány. Doufám, že se mi do článku podařilo přijatelně vtěsnat všechna potřebná fakta a pochopíte, jak velice důležitá je v tomto případě prevence.

 

Přeji vám všem mnoho zdaru.

Úmyslně nebudu nikoho z vás jmenovat, rozloučím se vámi najednou. Děkuji věrným přispěvovatelkám při dnech editorských, děkuji vám všem, se kterými jsem zde trávila tolik času

 

Mějte se krásně a zase někdy nashledanou!

Když se nepotkáme „naživo“, jistě na sebe někdy narazíme v tomto druhém světě internetu ;o)

 

Reklama