Všichni si určitě pamatujete nepovedený vtip o tajném příjezdu oblíbeného herce Jima Careyho na předávání Českých lvů. A přišla nám zpráva, že je tady znovu! Nejdříve jsme se podívaly na fotky a bylo nám to divné, ale v přiložené zprávě jsme našly rozuzlení!

JIm

Jim Carrey dorazil do Prahy jako první z nových hvězdných tváří, které se začátkem dubna stanou součástí nové speciální výstavy Madame Tussauds v pražském Muzeu voskových figurín v Celetné ulici č. 6. Vosková figurína Jima se v doprovodu několika dalších celebrit připojí k „pražským stálicím“ Bruce Willisovi a Lady Gaga. Návštěvníci se mohou těšit například na několik teenagerských idolů, slavného (nejen) akčního hrdinu či světovou supermodelku.

jimy

Jedinečná výstava Madame Tussauds v Praze představí své nejnovější přírůstky začátkem dubna. Vstupné na výstavu je součástí prohlídky Muzea voskových figurín Praha a činí 160 Kč pro dospělého a 100 Kč pro děti.

letiste

Každopádně, kdybychom Jimovu figurínu na letišti viděly, tak bychom si asi i to selfíčko pořídily. Co vy? Nachytaly byste se?

Reklama