Horkou novinkou na poli špičkové hygieny je toaleta bez oplachového kruhu JIKA Mio rimless. Jedinečný systém rimless, jímž je klozet JIKA Mio opatřen, vyhovuje nejpřísnějším požadavkům na hygienu. Účinné a rovnoměrné opláchnutí celé mísy je zajištěno díky inovativní konstrukci, samozřejmě s ohledem na úsporu vody. Díky unikátní technologii, kdy toaleta nemá oplachový kruh, neulpívají špína a nečistoty na povrhu a v zákoutích. Systém rimless usnadňuje a zrychluje péči o toaletu s ohledem na zachování vysokých nároků na hygienu.

JikaTechnologicky i designově vymazlený klozet Mio rimless přináší do koupelen snadnější údržbu, hygienickou čistotu a krásný vzhled. Díky absenci oplachového kruhu nehrozí usazování nebezpečných bakterií a nečistot.

Textové pole: Keramiku JIKA ze série Mio doplňuje dlažba JIKA Aspen v barvě Silver Grey, rozměr 24,6 x 101R.Závěsnou toaletu Mio rimless lze díky skromným rozměrům 54 x 35 x 36 centimetrů umístit i do menších prostor. Úsporný splachovací systém je šetrný k přírodě, jelikož umožňuje malý splach o objemu 3 litry, resp. velký splach o objemu 4,5 litru.

JikaKlozet Mio rimless kryje ultra tenké sedátko s poklopem se systémem Slowclose pro zpomalení zavírání bez nepříjemného hluku nebo poškození povrchu keramiky.

JikaToaletu JIKA Mio rimless lze pořídit za cenu 6 170 Kč (včetně DPH).

Klozet JIKA Mio rimless si můžete prohlédnout v Prague Gallery: I.P.Pavlova 5 (vchod z Legerovy ulice), 120 00 Praha 2.

 Více informací na www.jika.cz

Reklama