Vždy čerstvý, jemný a lehký. Takový je Jihočeský cottage od Madety. Sýrová zrnka obalená v lahodné smetaně, nízký obsah tuku a vysoký obsah snadno stravitelných bílkovin, to jsou důvody, proč je cottage ideálním výrobkem racionální výživy. Madeta připravila zbrusu nové varianty: mango-chilli a Fit, které jistě potěší mnohé z vás.
Jihočeský cottage mango-chilli vás zanese na prosluněné mexické pláže. Kombinace lehkého sýra, sladkého manga a lehce pikantního chilli je to pravé pro milovníky exotických chutí. Oproti tomu Jihočeský cottage Fit je ideální pro pravé „fitnessáky“ nebo lidi, kteří drží dietu. Novinka Fit má o 50 % méně tuku.

Na Jihočeském cottage je snadné „ujíždět“ nejen pro jeho benefity, ale také variabilitu použití ve studené i teplé kuchyni, nasladko i naslano. A právě o nápady na využití cottage se s vámi chceme podělit. Jíst Jihočeský cottage jen tak na lžičku, nebo třeba s pečivem? To je oblíbená klasika, ale skvěle se hodí také na pečení, do pomazánek, na těstoviny, a tak bychom mohli pokračovat. Zajímavé a konkrétnější tipy na použití uvidíte nejen v televizi, ale také na webu www.madeta.cz, Facebooku a Instagramu.

Viděli jste již novou reklamu na Jihočeský cottage? Že ne? Jedná se o televizní kampaň, jaká tu ještě nebyla… A mimochodem, jste si jisti, že „cottage“ vyslovujete správně?

Madeta. Tak chutná sýr.


Reklama