Jihlavanka slaví své dlouhodobé prvenství na trhu a rozdává v soutěži s regionálními rádii opravdu originální narozeninové dorty, jejichž autorem je šéfkuchař a člen národního týmu kuchařů a cukrářů ČR, pan Jiří Král.
Dort má tvar baculatého hrnku Jihlavanka, známého z televizní reklamy. Pokud si naladíte v den svých narozenin nebo svátku až do 4. května rozhlasové stanice Country Radio, Čas, Krokodýl, Contact, Hit rádio FM plus, OK nebo Faktor a po výzvě moderátora se dovoláte do rozhlasového studia první, jeden z 252 dortů je váš! Dortový poslíček vám ho doručí ještě v den výhry až domů.
Už teď se ale můžete podívat, jakou radost měla třeba paní Jana Lhotecká z Troubska, nebo první výherkyně, paní Zuzana Matějíčková. Byla u toho dokonce i televizní stanice TopTV a moderátorka Lucka Koňaříková!
O čem si Lucka spolu s výherkyní povídala?
Nový komentář
Komentáře
Mně se moc líbí..já bych si dala
tak to bych si dala a rada
co takle to prodloužit až do 11.května,mám totiž v ten den narozky
hned bych si ho dala
pěkná a sladká výhra
Dort má tvar baculatého hrnku Jihlavanka...? Vážně? U nás na rádiu rozdávají dort tvaru kávového zrna.
Alespň to tvrdí ve vysílání.
Tak mě se to taky netýká
já mám narozeniny v listopadu a svátek v prosinci
škoda,mám narozeniny v lednu,svátek v září a ani ta rádia neznám.holt nebude to dort pro mne