Dobré dopoledne ženy-in,
 
chci se s vámi podělit o dva podpostelové zážitky. První se týka mého prvního přítele, který byl velmi liný a nepořadný a často pravě použité nadobí někdy i se zbytky jídla prostě strkal pod postel. Zjistila jsem to náhodou, rozepla se mi totiz náušnice a uzávěr spadl někam na zem. Klekla jsem si, abych ho mohla najít a v tom jsem uviděla ten "poklad" pod postelí. Nemohla jsem uvěřit tomu, že ten navoněný cool týpek v nejmodernějším oblečení, s nagelovaným učesem a pestěnými svaly má doma něco takového.  Asi nemusím zdurazňovat, že tento vztah příliš dlouho netrval :-))
 
Druhý zážitek je spiše smutný a týká se mé kamaradky - bulímičky, ktera si také pod postelí skladuje jídlo. V tomto připadě to nejsou zbytky, ale prostě tam má krabici, ve které má sušenky, chipsy a podobně. Říka, že bez této "pojistky" by nemohla usnout, uklidňuje ji ta přitomnost jídla.
 
Jinak asi žadné podpostelové ztráty ani nálezy nemá, jen manželovi občas vyhrožuji nuceným nocováním pod postelí, pokud nepřestane chrápat :-) 
 
Krásný den všem...
Alienorka
Tak jídlo pod postelí bych opravdu najít nechtěla. Hlavně v případě, že už je tam uloženo nějakou dobu. Chlapi asi nikdy nepochopí to, že oschlé a plesnivějící jídlo se z talíře fakt špatně umývá.
 
A co jste našly pod postelí vy? Strkáte si tam taky nějaká zajímavé pojistky? Napište mi na mail redakce@zena-in.cz a vyhrajete něco, co si pod postel rozhodně nestrčíte ;)
 
Další člobrda pro náš krtický pohled
 
Němec. No potěš koště. Jestli tohle v Německu produkují normálně, raději zůstanu v Čechách. Barva jeho slípků je fakt otřesná, ale i možná to by se dalo přežít, kdyby si sundal to vytahané tílko. Někteří chlapi fakt nemají vklus!