Co je k jídlu, nemůže být hnusné!
Spíše je to otázka zvyklostí na různých místech zeměkoule. Člověk má aspoň ochutnat z toho, co je vypěstováno či vychováno, uloveno atd., když je někde na cestách, a netrvat na svých zvycích.
Lituji lidi, kteří např. nejedí „mořské potvory“, zeleninu atd. Vyjma případu, kdy je to z důvodů alergie na jídlo.
Jo a dost hnusné mi připadá, když se hází jídlo do kontejnerů, a poslední dobou mě docela vyděsilo, že se zkouší kukuřice jako topivo!
Kukuřici mám ráda ve všech formách, v poslední době ji křoupeme doma jako pražená ochucená zrna.
Z.
Děkujeme za pěkný příspěvek...
Nojo, taky znám argument ze školních jídelen: „Víš, co by za to daly děti v Somálsku?!"
„Tak jim to tam pošlete!" kontroval můj altruistický bratr, který od dětství nesnášel maso, a to tak, že si ho u oběda „křečkoval" do „škraní" a pak ho vyplivoval a schovával na různá místa v bytě... :)))
Co jste jako malá nesnášela Vy? A co považujete za hnusné jídlo teď? Nebo sníte všechno, co dostatnete na talíř? Ochutnala jste někdy něco, co třeba Vaše okolí označilo za hnusné, ale Vám to chutnalo? Klidně se podělte i o recept! :) Napište mi na redakce@zena-in.cz a třeba něco hezkého vyhrajete! :)
Nový komentář
Komentáře
souhlasím
Co je pro jednoho odporné,může jinému chutnat,jídlo není hnusné,jen máme každý jiné chutě a to je dobře.Já jím ráda i kukuřici,nemusím ryby,ale zbytku rodiny chutnají.
pastel.ka: Hm, co si já pro sebe uvařím, obvykle hnusné bývá
Kašlu na to a jdu si do lednice pro salám
Co si kdo pro sebe uvaří, přeci nemůže být hnusné. Hnusné jsou salámy plné mouky, ani kočky to nežerou.
,prosvítalo tam něco jako bílé špeky. Rozřízla jsem to , a tam byly nakladeny muší vajíčka.Samozřejmě mi vrátili peníze, když jsem šla za vedoucím. Fůj-tajbl!!!
Co pro mě bylo hnusné, to byly debrecínský párky. Koupila jsem si je, a pod slupkou se mi něco nezdálo
jídlo může být hnusné
Sdílím stejný názor.Opravdu by se nemělo na jídlo říkat,že je hnusné.Já mám ráda téměř vše a co nemusím ,tak nejím.Ale mořské potvůrky bych ráda ochutnala,ale správně připravené.
aiša: A na jinýho smajla kliknout neumíš?
kukuřici nemusím, ani praženou ani smaženou
stalo se mi, že mi jednou jeden čínský kuchař naservíroval smažené žabí stehýnka, ale prozradil mi to až jsem snědla. A něco podobného se mi stalo asi před dvaceti lety, že jsem ochutnala haf haf guláš, ale také jsem se to dozvěděla až po konzumaci. Jinak si myslím, že každý má rád něco jiného a když to jen trochu jde, tak není potřeba se nutit do jídel, které nemám ráda.
Všechnu kukuřici světa nezkonzumuješ, tak proč ne? Jak už někdo napsal přede mnou, je to rychle obnovitelný zdroj energie.
ja plicky na smetane miluju,ale od ztredni jsem je nejedla,nikdo mi je neudela a ja je neumim,ale nesnasim drstkovou a zabijacku,no vlastne tak nejak vsechno od veprovyho,krom rizku a vypecku.No a svickovou jsem nejedla asi deset let a ted bych se ji uzrala.jo,kdyz se holt nekdo neceho jednou preji,tak to pak dlouho nemusi.No a nesnim nic mastnyho,to se mi hned nadavuje,a to at polivky,hlavni jidla nebo treba koblihy
Kdyby mi někdo nanutil plíčky, ani nestačí uskočit. To samé drštkovka. Prostě to nejde dál a konec.
Já osobně také nesním prdelanku,dršťkovou
,plíčka a ostatní vnitřnosti,kromě ledvinek a játry
a co mi z dětství zůstalo, tak ještě tlusté maso
To prostě nesním
Mořské jídla jsem ještě nezkusila,protože je neumím připravit
Tejfi: souhlas, tohle tedy taky nemusím, i když šoufl mi z toho není, prostě se toho straním.
jo, jo
tak červy tedy ani náhodou, a knedlíky s vajíčkem ani za milion
prdelačku,dršťkovou,sulc,mořské plody,kapary a játrový knedlíčky nepozřu
kromě červů zbaštím cokoli