Vídali se nejčastěji o návštěvách, při kterých ON navštěvoval svého kamaráda.
Tito dva padesátníci spolu často chodili  na pivo a vyprávěli si o trablech svých dospívajících dětí. O ní byla také často řeč, právě začínala studovat na střední škole. On ale nemyslel na její známky, jeho myšlenky se stále častěji ubíraly jiným směrem. Chce se mi říct, chlípným...

Vše se vyvíjelo poměrně dlouhou dobu, poté se jednoho dne rozhodl.
Život má jen jeden, zkušeností s ženami fůru a svádění tohoto mláděte by neměl být problém.

Netrvalo dlouho a vodili se za ruce. Většinu lidí asi napadalo, že jde otec s dcerou, ale jim to nevadilo.
Po čase námluv bylo potřeba zajistit alibi. Její rodiče chtěli vědět, kde a s kým jejich dospívající dcera tráví poslední dobou tolik času.
Pro našeho stárnoucího "dobyvatele ženských srdcích" ale ani toto nebyl problém. Domluvil se a zaplatil známému mladíkovi a ten ho na "představovačce" pro rodiče bez problému zastoupil.

Rodiče se vyptávali, on naučeně odpovídal, návštěva skončila úspěchem. Rodiče jim zamávali a popřáli šťastnou cestu. Jeli totiž poprvé na společný víkend, zalyžovat si.
Za nejbližším rohem však ONA přesedla do jiného auta.

Nevěříte?
Dobře děláte, jelikož opravdu nikdy nevíte, co se děje za vašemi humny. Ale takhle to skutečně je a tento příběh se odehrává v mém okolí.
Tento nevyvážený vztah trvá dokonce už několik měsíců a nevyvážený říkám proto, že kdyby se ON a ONA postavili na váhy, zřejmě by ona vylétla až do nebe. A nejen kvůli váze... :o)

Ale co myslíte, je to odsouzení hodné?
Může tento vztah  takto mladé dívce ublížit? 
Nebo ji on do života obohatí a jaksi "dovychová"?
Máte zkušenosti se "starším pánem"? Podělte se..       

   
Reklama