Ježurka: Namažte mě medem a vyválejte v mraveništi, babička je na Facebooku!"

Už jsem nechtěla psát, ale nedá mi to. Necituji přesně, ale něco jako "namažte mě medem a vyválejte v mraveništi, babička je na Facebooku!"

Tak nějak to napsala moje vnučka, když jsem se přihlásila na FB.
Začalo to asi tím, že já mám blog, vnučka měla blog (jenom my dvě z naší rodiny), no a já jsem si ráda četla její příspěvky, protože umí moc hezky psát a také jsem se vždy dozvěděla něco nového nebo zajímavého z jejího studentského života, protože studuje dost daleko.

A pak to najednou ustalo. Nic. Na blog přestala psát. A druhá vnučka mi řekla, že občas něco píše na FB. Aha, řekla jsem si, tak šup tam! A už jsem tam zůstala.

Nejsem však ta, která tam pořád musí vkládat nějaké fotografie (co by také bylo u babky skoro sedmdesátileté pořád ke koukání), ani tam nejsem pořád, ale občas juknu, co je nového hlavně v rodině, protože tam už je nás víc, občas se dozvím něco nového, občas se zasměji, proč ne?

A také se přiznávám k tomu, že jsem letos k narozeninám dostala i prostřednictvím FB hodně gratulací! Tak si asi myslím, že všeho s mírou!

Ježurka

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven.


„Namažte mě medem a vyválejte v mraveništi“! Ježiši, to je krásná hláška, já se na to vykašlu!! To si musím pamatovat. To se mi strašně líbí!!! M

 

Facebook a jiné sociální sítě. To je téma pro dnešní den a námět pro vaše příspěvky. Pište o tom, co vám osobně tento model 21. století přináší a jak se k němu stavíte.

Odesílejte své názory na redakce@zena-in.cz.

Dnes si autor jednoho z vylosovaných čtenářských příspěvků vyslouží dárek od firmy Goldwell.

Reklama