Jedna jako druhá
Sardinky norské značky King Oscar Vás nikdy nezklamou. V každé krabičce sardinek King Oscar, kterou otevřete, si můžeme být jisti, že rybičky budou vzhledově přitažlivé, jednotné a celé – bez polámaných kousků a rybí drti, která nás často nepříjemně překvapí u jiných sardinek. Sardinky King Oscar jsou ručně plněny pečlivě vybranými sardinkami stejné velikosti, a tak nejen skvěle chutnají, ale i vypadají. Jelikož se nabízí vsedmi chuťových variantách, může si vybrat opravdu každý. Jsou vhodné pro každou příležitost a jejich krásný vzhled oceníte zejména při přípravě chlebíčků, salátů či jednohubek.

 

Doporučená maloobchodní cena tohoto delikatesního výrobku je 14,60 Kč, a je tedy naprosto srovnatelná sjinými sardinkami střední cenové hladiny. Sardinky King Oscar si tak může dopřát opravdu každý.

 

Sardinka umí sama o sobě mnohé zázraky
Pokud chcete zvýšit přísun jedné znejdůležitějších nenasycených mastných kyselin Omega 3, doporučujeme Vám zakoupení sardinek. Omega 3 umí mnohé zázraky a působí jako prevence řady závažných onemocnění. Dokáže také posílit srdce, mozek, kosti a chrání i kůži. Pokud si chcete být jisti, že je ve vašich rybičkách obsažena vdostatečném množství, pak skvělou volbou jsou sardinky King Oscar. Díky okamžitému zpracování vylovených ryb a ruční výrobě zachovávají sardinky norské značky King Oscar vysoký obsah těchto nenasycených mastných kyselin.

Sardinka není sice zlatá rybka, ale dokáže nám pomáhat vpéči o naše zdraví:

  • Jedno balení stačí saturovat denní potřebu vitaminu D
  • Fosfor, fluorid a železo vsardinkách obsažené posilují naše kosti
  • Acetylcholin zase výrazně vylepšuje lidskou paměť
  • Pro zdravou pokožku je užitečný vitamin B

 

Sardinky jsou bezesporu pozoruhodné rybičky. Nejen vylepšují naši paměť, ale samy si mnohé pamatují. O jejich vynikající paměti svědčí například i fakt, že po druhé světové válce se celá desetiletí nevracela hejna těchto rybiček do míst, kde vybuchovaly miny a bomby.

Využívejme tedy kvalit, které nám sardinky nabízí a zařazujme je častěji do svého jídelníčku. Na českém trhu jsou baltické sardinky značky King Oscar, které nabízí to nejlepší, známy již tři roky a jejich sortiment se neustále rozšiřuje.

 

Blahodárné působení kyselin Omega 3

Nenasycené mastné kyseliny Omega 3 blahodárně působí především na kardiovaskulární procesy, zlepšují proudění krve vtěch nejjemnějších cévách – vlásečnicích, regulují hodnotu krevního tlaku a zabraňují tvorbě krevních sraženin. Pomáhají snižovat hladinu cholesterolu, jsou nezbytně nutné křadě elementárních procesů, především krůstu a obnově buněk. Jedno balení sardinek King Oscar pokryje navíc 40 % denní potřeby proteinů dospělého člověka a stačí saturovat denní potřebu vitaminu D.

 

Historie sardinek King Oscar

Sardinky King Oscar nesou již od roku 1902 jméno ve skutku královské. Norský a švédský král Oscar II. souhlasil vroce 1902 stím, že jeho jméno i portrét budou spojeny právě stěmito kvalitními výrobky, kterými se může Norsko pyšnit. Brzy si našly cestu do celého světa. Dnes se snimi můžeme setkat nejen vEvropě, ale jsou mimořádně úspěšnou značkou i na asijském a na severoamerickém trhu. Sardinky King Oscar se vyrábějí pouze zprvotřídních ryb a z vysoce kvalitních surovin. Každá chuťová varianta sardinek King Oscar splňuje nejen předepsané evropské a tuzemské normy, ale splňuje i požadavky zdravé výživy. Sardinky King Oscar jsou považovány za velvyslance Norského království ve světě.

 

Nechte se inspirovat báječnými recepty King Oscar

 

ITALSKÝ TĚSTOVINOVÝ SALÁT SBALTICKÝMI SARDINKAMI A UZENÝM LOSOSEM (4 PORCE)

Baltické sardinky vitalské omáčce – 2 ks

Uzený losos – 150 g

Italské těstoviny – 150 g

Olivový olej – 50 g

Estragonový ocet – 50 g

Čerstvé bylinky (máta, pažitka, čerstvý kopr, zelená petržel, rozmarýn)

Pórek – 100 g

Mlýnek mořská sůl Vitana

Mlýnek pepř bílý Vitana

Česnek

 

Do velké mísy dáme uvařené a vychlazené těstoviny, přidáme nakrájené sardinky, na slabé nudličky nakrájeného uzeného lososa, olivový olej, estragonový ocet, pórek nakrájený na nudličky, na jemno rozsekané bylinky a čerstvý kopr, podle chuti osolíme, přidáme bílý pepř a česnek (1-2 stroužky), lehce promícháme a podáváme jako lehkou večeři.

 

 

Pizza se špenátem a baltickými sardinkami

(4 porce)

 

Baltické sardinky - 2 ks

Listové těsto - 200 g

Listovy špenát - 200 g

Cibule - 1 ks

Vejce - 2 ks

Bazalka

Sůl

Bílý pepř

Česnek

Eidam - 100 g

 

Z listového těsta vyválíme tenkou placku, na kterou postupně přidáváme suroviny. Nejprve listový špenát, dochucený česnekem, osolený a opepřený, pak sardinky nakrájené na větší kousky. Posypeme bazalkou, cibulkou nakrájenou na tenká kolečka a sýrem. Horní vrstvu utvoříme z úhledných koleček uvařených vajec. Dáme péct do rozpálené trouby. Pečeme asi 15 minut.

 

Chcete se o sardinkách King Oscar dozvědět více? Klikněte na některý ze starších článků – najdete i spoustu dalších a zajímavých receptů:

Sardinky působí příznivě na zdraví

Sardinky bychom měli jíst častěji

Královské sardinky jsou zárukou kvality

Na stránkách Žena-in.cz můžete s King Oscar soutěžit o nerezové podnosy a výrobky King Oscar! Soutěž najdete ZDE

Reklama