Asi mezi námi neexistuje člověk, který nikdy nezažil nepříjemnost zvanou průjem. Pravda, o takových záležitostech většinou taktně mlčíme a rozhodně se s nimi nikde nechlubíme. To ale neznamená, že neexistují.

 

Víme všichni moc dobře, že existují a když se rozhodnou napadnout náš organismus, dají nám o sobě vědět s razantní důrazností. Pán nebo kmán… když to prostě přijde, nedá se s tím nic dělat. Když prostě musíš, tak musíš…. I když….

 

Zase tak úplně bezbranní proti strašáku s názvem „průjem“ nejsme. A to díky přípravku Imodium Plus. Jsou to žvýkací tablety, které vám rychle a účinně pomohou odstranit plynatost, nadýmání a křeče, které bývají častými doprovodnými příznaky průjmových onemocnění.

 

Imodium Plus zbaví průjmu většinu pacientů do 10 hodin, a tím významně zkracuje dobu onemocnění. Léčebný efekt se dostavuje bezprostředně po požití.

Díky přípravku Imodium Plus se tak budete moci velmi rychle vrátit ke svým běžným aktivitám, což oceníte nejen v běžném životě, ale třeba i na dovolené.

Zajímá vás, jak vlastně Imodium Plus účinkuje? Pak čtěte:

-         upravuje zrychlené trávicí pohyby střev

-         snižuje vylučování tělních tekutin do střeva

-         zvyšuje napětí análního svěrače

-         omezuje ztrátu tekutin

-         poskytuje účinnou kontrolu běžného průjmu

-         snižuje plynatost a odstraňuje doprovodné příznaky provázející průjem

 

A jak Imodium Plus užívat?

Úvodní dávka činí dvě žvýkací tablety, následuje jedna žvýkací tableta po každé další řídké stolici. Nezapomeňte, že tablety musíte před polknutím důkladně rozžvýkat, jen tak zajistíte jejich stoprocentní účinnost. Nikdy také neužívejte více než 4 žvýkací tablety denně a déle než dva dny.

 

Kdy Imodium Plus neužívat?

V případě, že jste onemocněli průjmem s vysokou horečkou a obsahem krve ve stolici. V těchto případech se vždy poraďte se svým lékařem. Imodium Plus není rovněž vhodný pro děti do 12 let.

 

Pokud vás nepříjemnost, zvaná průjem, postihne, nebojte se sáhnout po přípravku Imodium Plus - pomůže vám velmi brzy ulevit od vašich potíží. A nikdy nezapomeňte, že při průjmových onemocněních je nutné kromě vhodných léků dbát o dostatečný příjem tekutin a správně zvolenou stravu s omezeným obsahem tuků.

 

Důležité upozornění: vždy pečlivě čtěte příbalový leták.

 

Více informací a informace o velké soutěži najdete na  http://www.prujemplus.cz