Ať už se vám to líbí nebo ne, Vánoce se blíží mílovými kroky a vánoční příloha Ženy-in dnes začíná! A co jsme pro vás letos připravili?

Tak především jsme doslova vyrabovali archiv, takže v příloze najdete i skvosty vskutku archeologické – to pro ty, které si chtějí zavzpomínat a nebo naopak předchozí Vánoce na Ženě-in nezažily. Čeká vás ovšem i řada vskutku vypečených vánočních novinek!

V rubrice Moje Vánoce vás pobaví vaše vlastní příběhy z let minulých, ale doufáme, že se v ní brzy objeví i nové příspěvky. Posílat můžete příběhy i fotky a pamatujte, každá aktivita bude po zásluze „potrestána“ body do Velké vánoční soutěže! A ta se letos opravdu vyplatí!

Adventní tipy a dárky jsou také tak trochu vaší rubrikou, i když nějaká ta doporučení, jaké dárky letos frčí, jak je vybrat, kde nejlíp koupit a třeba jak je originálně zabalit, vám dodáme i my. Zároveň jsme pro vás založili i diskusi Tipy na dárky, takže pokud nevíte, co komu dát pod stromeček, a potřebujete poradit, nebo pokud naopak máte nějaký skvělý tip, neváhejte!

Vánoce jsou určeny především dětem – a právě jim patří i diskuse Pro děti. Vašim receptům je tentokrát určena stejnojmenná diskuse – a ty nejlepší z nich budeme vybírat do rubriky Recepty a samozřejmě je taky odměníme!

O pomoc s čímkoliv, co vás trápí v době vánoční, můžete požádat ostatní čtenářky v diskusi SOS – ať už je to rozlité víno na koberci nebo mnohem závažnější problém. V rubrice Udělej si sám zase najdete oblíbený koutek pro šikovné ženy – co všechno dovedete vyrobit doma? Pochlubte se!

Rubrika Zvyky a tradice vás tradičně seznámí s vánočními zvyky. Ale pokud jste zvyklé na něco jiného, tak nám o tom napište a my vás, zcela v duchu naší vánoční tradice, odměníme!

Neztloustnout o Vánocích je pro některé z nás pěkná fuška. Takže všechny tipy, jak nepřibrat nebo shodit přebytečná kila, najdete v rubrice Jak neztloustnout.

A na závěr samozřejmě to nejdůležitější – Velká vánoční soutěž! Ceny jsou tentokrát vskutku luxusní, tak neváhejte a pusťte se do toho! Pravidla se objeví dnes, takže pozorně sledujte vydání! A body už se vám počítají!

P.S.: A pokud vás Vánoce štvou, nákupní horečka vás nebere nebo se vám prostě nedaří, použijte Zlostník – to je diskuse určená právě pro tyhle případy.

Tak jak se vám líbí naše „nadílka“? Připravujete už se na Vánoce? Nebo máte dokonce nakoupené všechny dárky? Už jste se potkala v obchodech s vánoční výzdobou? A těšíte se vůbec na Vánoce?

Reklama