Nebudeme si nic nalhávat, ale najít pod stromečkem sadu hrnců, kloubní výživu nebo třeba robotický vysavač, je sice hezké, ale rozbalit si ryze osobní dárek a ryze materiálního a módního ražení, to je něco jiného. U takové věci nám srdce jistě zaplesá o maličko více. Takzvané „měkké“ dárky zkrátka u žen stále bodují nejvíce.

Pravdou ale je, že kupovat někomu oblečení „jen tak“, se nemusí vždy vyplatit. Co takhle si tedy Ježíškovi (čti partnerovi) napsat o nějaký nadčasový módní doplněk, z něhož se budete moci těšit klidně i dlouhá léta?

Tik tak, tik tak…

Že hodinky nenosíte? V tom případě byste měly začít, protože pokud existuje nějaký nadčasový a vždy fungující doplněk, jsou to právě hodinky. Zvolíte-li nějakou klasiku – kovový pásek, kulatý ciferník, menší velikost, která hezky sedne na útlé ženské zápěstí, věřte, že už k dokonalosti nic nebudete potřebovat. Hodinky se hodí ke každému outfitu, působí sofistikovaně a elegantně a ty pravé vám budou dělat radost každý den.

Hodinky.cz 2391 Kč  freshlabels 2990 Kč  Asos 5611 Kč

Pro všechny straky

Také vám oči jiskří při pohledu na zlato, stříbro a drahé kamení? Napište si o dokonalý šperk! Je jedno, zdali jako minimalistka toužíte po tenkém řetízku s přívěskem, anebo naopak chcete něco výrazného a toužíte po náramku nebo náušnicích. Šperky, a to jakékoliv, vám ve šperkovnici vydrží už navždy. A bude-li ten vánoční darovaný z lásky, radost bude dvojnásobná.

Mooyyy 2700 Kč   Danabezdekova.com 3100 Kč     Antipearle 3900 Kč

Luxusní a hřejivý kašmír

O tomto dokonalém materiálu jsme se už zmínily mnohokrát. Hřeje, nekouše, nepohlcuje pachy, netrpí na žmolky (pokud je to opravdu 100% kašmír) a když mu dáte tu správnou péči, parádu v něm budete dělat mnoho sezon.

Cos 2016 Kč    HM 4490 Kč     Zalando 2140 Kč

Kvalitní kabelka

Kožená, v základních barvách, nadčasová. Tak přesně takovou kabelku by měla mít v šatníku každá žena. Základem je v tomto případě kvalita a perfektní zpracování. Věřte, že se investice do dražší tašky vyplatí. Nebude hrozit, že se vám cestou do práce utrhne ucho, že bude kabelka odřená nebo bude vypadat výrazně používaně. Ověřeno, každodenně testováno!


Zalando 8780 Kč   Livianaconti 5150 Kč    Arket 2520 Kč

Také si přečtěte: 

Reklama