Společnost Whirlpool, která se více než 50 let věnuje vývoji těch nejpokrokovějších řešení pro mikrovlnnou přípravu pokrmů, uvádí na trh novou řadu multifunkčních mikrovlnných trub s označením Jet Cuisine. Ty svému majiteli zajistí nejlepší výsledky vaření ve své třídě, a to v rekordním čase. Hlavní zásluhu mají především inovativní technologie, kterými tyto trouby disponují. Patří mezi ně senzorová technologie 6. smysl, účinný systém 3D distribuce mikrovln či unikátní technologie Crisp™. Minimalistický tvar a čistá silueta se navíc perfektně hodí k ostatním spotřebičům Whirlpool v designu Absolute.

Nejmodernější funkce i speciální vybavení

Unikátní technologie 6. smysl je u nové řady multifunkčních mikrovlnných trub Whirlpool samozřejmostí – stačí jen vybrat kategorii potravin, speciální senzor vyhodnotí hmotnost pokrmu a automaticky nastaví správný čas i ostatní parametry přípravy, aby byl výsledek vždy perfektní.

Díky funkci Bread Defrost si můžete rychle pochutnat na lahodném pečivu, které je po rozmrazení stejně měkké a křupavé jako čerstvě upečené. Bread Defrost kombinuje rychlost funkce Jet Defrost pro superrychlé rozmrazování s exkluzivní technologií Crisp™.

WhirlpoolS novou čtverhrannou nádobou pro vaření v páře připravíte snadno těstoviny, rýži či zeleninu. Stačí pouze nalít vodu do nádoby, zvolit hmotnost a potravinovou třídu. Potřebný čas se nastaví automaticky a trouba vás upozorní, až bude vše hotové. Vaření v páře je nejšetrnějším způsobem přípravy jídla. Není třeba používat žádné další tuky, je zachována skvělá chuť i nutriční hodnoty potravin. Spotřebuje se navíc méně vody a celý proces trvá kratší dobu. Například příprava 400 g mrkve v páře trvá v mikrovlnné troubě polovinu času než při klasickém vaření v páře.

Lahodné pokrmy v rekordně krátkém čase

Nové multifunkční mikrovlnné trouby Whirlpool šetří čas strávený vařením. Teplo totiž proniká hluboko do potravin a působí v nich rovnoměrně. Výrazně se tak zkrátí doba přípravy, ale zároveň se uchovají i důležité nutriční hodnoty.

Whirlpool

Pokročilá technologie horkého vzduchu mikrovlnných trub Whirlpool navíc zaručuje výsledky pečení, jaké byste očekávali od klasické trouby, a to v rekordně krátkém čase. Otvory rozmístěné kolem vnitřního prostoru rovnoměrně rozvádějí horký vzduch, a zajišťují tak dokonalou tepelnou úpravu celého pokrmu. Ještě větší rychlost poskytne kombinace horkovzdušné funkce s mikrovlnným ohřevem. Čas přípravy jídla je pak o polovinu kratší.

Opomenout nelze ani oblíbenou funkci Crisp, která díky kombinaci grilu a mikrovln zabezpečí upečení pokrmů do křupava shora a odspodu úplně stejně jako při tradičním pečení, ale za podstatně kratší čas. Pokrm se při využití této funkce připravuje se speciálním talířem Crisp, díky tomu se jídlo nevysouší, zůstává na povrchu křupavé a uvnitř šťavnaté. Crisp je ideální například pro přípravu pizzy, pečení kuřecích stehen, různých druhů koláčů a dalšího.

Jedinečný design Absolute s povrchem Magic Clean

Nadčasový design nových multifunkčních mikrovlnných trub Whirlpool zaujme stylovými, elegantními prvky a ergonomickým zpracováním. Spotřebiče harmonicky zapadnou do moderních kuchyní. Přehledné uživatelské Whirlpoolrozhraní je rozmístěno kolem chromového středového bloku 6. smysl. Používání je jednoduché a intuitivní. Zároveň funkce zastavení otočného talíře umožňuje používat nadprůměrně velké nebo hranaté nádoby.

Speciální nepřilnavá povrchová úprava Magic Clean umožňuje zároveň velmi snadnou údržbu. Není potřeba používat žádné agresivní prostředky – vnitřní stěny nových multifunkčních mikrovlnných trub Whirlpool jednoduše a rychle omyjete vlhkou houbičkou.

Tip pro vás

WhirlpoolMultifunkční mikrovlnná trouba se 6. smyslem JQ 276 BL/SL v elegantním designu Absolute má elektronické ovládání a objem 30 litrů. Kromě mikrovlnného ohřevu disponuje funkcemi gril, Crisp™ i vaření v páře nebo Bread Defrost. Je k dispozici v černé (BL) nebo stříbrné (SL) barvě.

  • Doporučená maloobchodní cena činí 6 690 Kč vč. DPH.

WhirlpoolVolně stojící multifunkční mikrovlnná trouba se 6. smyslem JQ 280 SL a objemem 30 litrů má řadu užitečných funkcí – horkovzdušný a mikrovlnný ohřev, gril, vaření v páře, pečení s funkcí Crisp™ či Bread Defrost pro lahodné a křupavé pečivo.

  • Doporučená maloobchodní cena je 7 990 Kč vč. DPH.

Podrobnější informace o multifunkčních mikrovlnných troubách a dalších spotřebičích značky Whirlpool naleznete na stránkách www.whirlpool.cz.

Reklama