#FEEDYOURHAIR

5e5660d68776eobrazek.pngŘada Schauma Hair Smoothies obsahuje živiny, které jsou důležité také pro vaše tělo. Produkty Nature Moments Hair Smoothies Tube Treatments fungují jako 3v1. Jeden přípravek tak obsahuje kondicionér, vlasovou masku a zajistí také následnou bezoplachovou péči vhodnou pro jakýkoliv typ vlasů.  Výtažky z ovoce, mandlové mléko nebo ovesné vločky obsažené v produktech poskytují komplexní, efektivní a jednoduchou péči, díky které dosáhnete přirozeně krásných a zdravých vlasů.

5e5660ebc8747obrazek.pngNové přípravky obsahují také hydratační složky. Varianta s příchutí jahody, banánu a chia semínek je vhodná pro zničené vlasy, zatímco varianta s plody acai, mandlovým mlékem a ovesnými vločkami je ideální volbou pro velmi suché a namáhané vlasy. Nové produkty jsou veganské a neobsahují žádné silikony ani parabeny, vyživují vlasy a dodávají jim přirozený lesk a hebkost.

#CREATEYOURSTYLE

Pro zákazníky značky Schauma se stává stále důležitějším kritériem to, že jejich pečující výrobky zapadají do ekologického a veganského životního stylu. To je také jedním z důvodů, proč nyní Schauma zaujímá ekologičtější a udržitelnější postavení vůči svým produktům. Nová řada Schauma Nature Moments je proto přírodní a šetrná k životnímu prostředí. Rozmazlujte se péčí o své vlasy a buďte zároveň ekologicky zodpovědní. #SCHAUMA #SCHWARZKOPF

  • Schauma Nature Moments Hair Smoothie Repair
    Intenzivní regenerace pro velmi zničené vlasy
    200ml, doporučená cena: 89,90 Kč
  • Schauma Nature Moments Hair Smoothie Nutritional Care
    Intenzivní výživa pro velmi suché a namáhané vlasy
    200ml, doporučená cena: 89,90 Kč

Produkty Nature Moments Hair Smoothie Tube Treatments od značky Schauma budou dostupné na prodejních pultech drogerií od března 2020.

Více na Schwarzkopf.cz
5e5661686495aobrazek.png

Reklama