Čistá a svěží toaleta po každém spláchnutí – to je sen každé správné hospodyně. Každý přeci ví, že čistota domácnosti se nejvíce pozná právě podle toalety. Díky tuhému bloku Domestos 3 v 1 už se nemusíte obávat nečekané návštěvy a váš sen o čisté toaletě se rázem stane realitou. Toaleta bude po každém spláchnutí zářit novotou a vonět dlouhotrvající svěžestí. Speciálně tvarované úchyty si navíc poradí s každým tvarem toaletní mísy. Domestost 3 v 1 je nyní nově k dostání i ve výhodném balení po dvou.

Domestos 3 v 1 toaletní bloky jsou složené ze tří speciálních vrstev: první likviduje prostředí, kde se množí bakterie, druhá brání tvorbě vodního kamene, třetí pak obsahuje parfémovaný gelový proužek, který zanechává dlouhotrvající svěží vůni po každém spláchnutí. Praktickou součástí je pak nastavitelný úchyt, díky němuž se WC blok přizpůsobí každé toaletní míse.

Domestos 3 v 1 Duopack je k dostání ve dvou různých variantách: Atlantic – vůně moře a Pine – vůně jehličnanů. Každé balení obsahuje dva tuhé WC bloky Domestos 3 v 1.

dom6

Tuhé toaletní bloky Domestos 3 v 1 v balení po dvou kusech koupíte v maloobchodní síti za nezávaznou doporučenou spotřebitelskou cenu 54, 90 Kč/ 80 g.

Reklama