Kosmetická společnost Mary Kay představila svůj nový produkt, díky kterému bude vaše pleť ještě zářivější, než tomu bylo doposud. „TimeWise® Sérum pro sjednocení tónu pleti“ výrazně zvyšuje zářivost pleti a oslabuje intenzitu pigmentových skvrn. A jak vlastně takové sérum funguje, čím je tak zvláštní, to jsou již otázky na Hanu Bľachová ze společnosti Mary Kay. Ta nyní o tomto „zázračném“ produktu řekne mnohem více.

sdHanko, Mary Kay představilo novinku a tou je Sérum pro sjednocení tónu pleti, řekněte nám, jak tato zázračná věcička funguje? V čem tkví kouzlo toho, že je pleť sjednocená?
Time Wise® Sérum pro sjednocení tónu pleti vám po celý den pomáhá redukovat tmavé skvrny a pihy a obnovuje přirozený a sjednocený vzhled pleti. Vaše pleť je po nanesení séra viditelně zářivější a jasnější. Pomáhá zlepšit celkový vzhled pleti, aby pleť byla nejen sjednocená, ale i prozářená.

Jak si mám představit sjednocení pleti? Funguje to jako make-up? Tedy, že mi zakryje pigmentové skvrny, pupínky, atd.?
Jedná se o péči o pleť ne o dekorativní kosmetiku, tudíž po nanesení putuje do hlubších vrstev pleti, kde pracuje. Toto sérum řeší eliminaci skvrn či pih, které již na pleti jsou.

Já jsem se dočetla, že má inovativní komplex Perfectly Bright, co to je?
Toto sérum v sobě skrývá velkou sílu právě díky patentovanému komplexu Perfectly Bright™, jehož klíčovou složkou je extrakt z bílých fazolí, který Mary Kay využila v kosmetice jako první. Na to jsme jako nezávislé kosmetické poradkyně Mary Kay právem hrdé.

serumJak jej používat? Pod make-up? Pod krém? Ráno či večer?
Sérum se používá ráno a večer po vyčištění pleti před nanesením hydratačního krému. Pomáhá nám sjednotit pleť (při každodenním použití, byly viditelné výsledky již po jednom týdnu používání) a nemá tedy ochrannou funkci, tu by měl vždy zajistit kvalitní make-up neboli podkladová báze.

Funguje to tak, že budu pár týdnů sérum používat a pleť bude bez pigmentových skvrn, atd.? Nebo je účinek jen po aplikaci séra?
Pokud vás trápí nerovnoměrný tón pleti nebo pigmentové skvrny, doporučuji toto sérum zařadit do každodenní péče ráno a večer. Je důležité používat na toto sérum i hydratační krém s ochranným faktorem SPF, protože nám brání k vytváření dalších skvrn.

Je produkt vhodný i pro ty ženy, které mají problematickou pleť či trpí například ekzémem?
Toto je hodně individuální, zatím jsem nezaznamenala žádnou reakci u žen s problematickou pletí nebo ekzémem, ale právě díky tomu, že si ho můžete u nezávislé kosmetické poradkyně Mary Kay před zakoupením vyzkoušet, je to velká výhoda pro ženy trpící touto problematikou.

skinOd kolika let by ženy měly tento produkt používat?
Doporučuji toto sérum zařadit do péče o pleť ženám od 20 let.

Je vhodný spíše v zimě, nebo naopak létě?
Toto sérum je vhodné pro celoroční péči. Vždy je ale důležité přidat k němu i krém či produkt s SPF ochranou (nemyslím tím opalovací krém, ale denní hydratační krém s SPF faktorem, doporučuji minimálně SPF 15).

Reklama