Již ve starověkém Egyptě věděli lidé o účincích vůně na lidské tělo i psychiku. Přibližně do té doby se datují počátky využívání vůní pro povzbuzení smyslnosti a milostné touhy. A právě na tomto principu fungují Bunga Bunga vonné náramky.

Bunga Bunga je voňavý náramek parfémovaný smyslnou vůní, vyrobený z barevné pryže. Můžete si jej omotat kolem zápěstí, nebo upevnit kolem kotníku. Po vyjmutí z plastové krabičky začne náramek vonět. Během jeho nošení kolem vás vytvoří vonný opar afrodiziakální vůně. Díky svému designu a módním barvám je můžete nosit, kamkoliv si vzpomenete. Na večírek, do klubu, na rande i na sport. Afrodiziakální vůně přitáhne pozornost druhého pohlaví. Ještě nikdy nebylo seznamování jednodušší! S náramkem půjde úplně samo.

Vyrábí se v několika barevných i vonných provedeních, zvlášť pro muže a pro ženy. Vydrží vonět minimálně 1 měsíc. Náramek je zdravotně nezávadný, vyrobený v Itálii, tvoří ho ze 78% plast, 20% aroma olej a 2% barvivo.

ds

Pokud vás náramky Bunga Bunga zaujaly, sledujte nás i nadále a brzy se můžete těšit na soutěž i tyto afrodiziakální náramky. Chtěli byste Bunga Bunga náramek?

Více na www.bunga-bunga-naramek.cz

Reklama