Mám pro vás pro dnešek ještě jednu Psí píseň, milé čtenářky. Tentokrát není z pera Zdeňka Svěráka, ale mého kamaráda a kolegy z Ježkovy konzervatoře Martina Hrubého. Na videu ji i sám zpívá...

S Martinem jsem se neviděl už pár let. Studovali jsme ve stejném ročníku na Ježkárně a on už tenkrát měl kapelu Bůhví. Když jsem hledal pší písničku na internetuz, vykouklo na mě tohle „černé“ video.

Vzpomínám si dokonce, jak Martin písničku psal a přinesl ji k posouzení nám spolužákům a také profesorům. Tak proč neudělat kamarádovi malou reklamu, že?

Jinak Bůhví najdete na internetu tady: www.buhvi.cz

Fototéma dne 14. ledna 2013: Štěňátka

  • Pošlete mi štěněcí fotku!
  • Napište k ní příhodu se štěnětem.

moje smeckaK dnešnímu tématu zasílejte fotografie (maximálně 5 kusů) štěňat. Abychom příspěvek uveřejnili, pošlete k fotce či fotkám také krátkou štěněcí historku, která bude dlouhá alespoň jako tento odstavec textu. Jedna ze čtenářek za svůj příspěvek získá knížku nakladatelství TaMi CZ Já a moje smečka, kterou sepsala fenka Adélka Syručková. Příspěvky posílejte nejpozději 14.1.2013 do 14.30 hodin na e-mailovou adresu níže. Ještě upozornění - nemusí jít o vaše štěňata, ale klidně o štěňata, která jste vyfotila někde v parku, ale rozhodně musí jít (kvůli autorským právům) o vaši fotku a jejím zasláním dáváte redakci souhlas k jejímu bezplatnému uveřejnění v tomto tématu.

Výjimka pro čtenářku DanuD - smíte zaslat pár fotek koťátek.

Reklama